Deleguojant darbus reikia parodyti ir kantrybę
Apie vadovavimo principus, išmoktas pamokas bei aplinkotvarkos verslą pokalbis „Verslo žinių“ portale su Jurgita Nacevičiene, aplinkotvarkos bendrovės „Ecoservice“ vadove.
Kaip apibrėžtumėte „Ecoservice“ bendrovę, kas auga po jos skėčiu?
Galime užfiksuoti svarbų pastarųjų metų pokytį – „Ecoservice“ tapo aplinkotvarkos bendrove. Šiandien daug kalbama apie tvarumą, tačiau svarbu ne deklaracijos, o konkretūs darbai. „Ecoservice“ šiuo metu turi plačiausią šių paslaugų krepšelį, paslaugas teikia daugiau kaip 80% Lietuvos teritorijos, o savo konkrečiais sprendimais bei ekspertize bendrovė prisideda prie realaus tvarumo įgyvendinimo.
Įmonių grupėje šiuo metu dirba virš 1.200 darbuotojų, ją sudaro keturi juridiniai vienetai, visa valdymo struktūra padalinta pagal penkias vertės klientams kūrimo grandines: atliekų surinkimo, rūšiavimo, tekstilės surinkimo, aplinkos priežiūros ir sanitarinių paslaugų. Savo kasdiene veikla siekiame tvaresnio rytojaus, prasidedančio dar šiandien.
Atliekų tvarkymo dienotvarkę paprastai formuoja Europos Sąjungos (ES) institucijos. Kokių pokyčių galime tikėtis artimiausiu metu ir kaip jiems ruošiasi „Ecoservice“?
Visą straipsnį skaitykite „Verslo žinių“ portale >>>
Kitos naujienos

Gatvėse ir kiemuose – pavasariniai švarinimosi darbai: juos būtina atlikti dėl ypač svarbių priežasčių
Prasidėjus kalendoriniam pavasariui, tvarkymosi darbai vyksta ne tik miestų gatvėse ir gėlynuose, bet ir kiemuose bei sodybose. Miestuose skubama nuvalyti smėlio ir druskos sankaupas, šiltajam sezonui paruošti gėlynus, išplauti atliekų konteinerius, suplanuoti invazinių augalų naikinimo darbus.

Svarbi informacija apie atsiskaitymą už paslaugas UAB „Ecoservice projektai“ Šiauliuose
Informuojame, kad nuo 2025 m. gegužės 1 d. „Ecoservice projektai“ Šiauliuose nebebus galima atsiskaityti grynaisiais pinigais ar banko kortelėmis.

Ūkiuose susidaro daugybė atliekų: rūšiuoti jas ne tik atsakinga, bet ir finansiškai naudinga
Nors daliai ūkininkų atliekų rūšiavimas vis dar gali atrodyti kaip papildomas rūpestis, iš tiesų, tai – ne tik tvarus, bet ir ekonomiškai naudingas sprendimas. Surinktos ir perdirbtos žemės ūkyje susidarančios atliekos: šienainio ar kompostavimo plėvelės, plastiko bakeliai ar polipropileno maišai – gali būti panaudoti pakartotinai: virsti granulėmis, iš kurių gaminami nauji produktai, tokie kaip šiukšlių maišai, statybinė plėvelė ar įvairios plastikinės talpos