Žvyrkelių laistymas

Sumažinkite kelių dulkėtumą ir neigiamą poveikį aplinkai.

Gaukite geriausią pasiūlymą užpildę paslaugos klausimyną
Gauti pasiūlymą

Dažnai užduodami klausimai

Ar įmanoma laistyti ir taip sumažinti dulkių ne tik žvyrkelius, bet ir miesto teritorijas?
Paslauga gali būti pritaikyta visose teritorijose, kuriose padidėjęs dulkėtumas, o danga yra žvyras – net ir miestų centruose ar nuošaliose vietovėse.
Kuo laistomi žvyruoti keliai?
Žvyrkeliai laistomi specialiu tirpalu – kalcio chloridu arba Kambro periodo aukštos mineralizacijos vandens sūrymu. Druskingu tirpalu visą kelio perimetrą laisto speciali mašina. Kitas būdas – į žvyrą įterpti specialių kalcio chlorido granulių, kurios sugeba absorbuoti drėgmę, ir žvyrkelis visada atrodo tarsi po lietaus. Dėl gebėjimo iš aplinkos absorbuoti vandenį kalcio chloridas efektyvus esant ir aukštam, ir žemam santykiniam oro drėgniui, eismo sąlygos pagerėja net vykstant intensyviam automobilių eismui. Toks laistymas yra nekenksmingas aplinkai, jis gerina gyvenimo kokybę, taip pat eismo sąlygas bei saugumą.
Kiek laiko trunka laistymo efektas?
Priklausomai nuo kalcio chlorido druskos tirpalo koncentracijos, žvyruotų kelių dulkėtumą toks laistymas sumažina 3 mėnesiams ir ilgesniam laikotarpiui, o Kambro periodo vandens sūrymas dulkėtumą mažina nuo 1 iki 2 mėnesių. Jeigu prieš laistant paruoštu tirpalu visi veiksmai atliekami teisingai, net ir esant sausrai efektas gali išlikti ilgiau nei 3 mėnesius.
Kiek kainuoja žvyruotų kelių laistymas?
Paslaugos kaina kinta priklausomai nuo vietovės, laistomo kelio atkarpos ilgio bei kelio pločio.