Meniu

Logo
EN

UAB „Ecoservice” per 22 veiklos metus tapo didžiausia atliekų tvarkymo bendrove Lietuvoje, užsiimančia antrinių žaliavų ir komunalinių atliekų surinkimu, vežimu ir apdorojimu.

Mes Jums siūlome:

 • Darbą modernioje, besiplečiančioje bendrovėje;
 • Stabilų, ilgalaikį darbą;
 • Vertingą patirtį;
 • Laiku mokamą atlyginimą;
 • Darbą draugiškame kolektyve.

Mūsų automobilių parkas yra vienas didžiausių ir atitinka Euro VI ekologijos standarto reikalavimus. Įmonė bendradarbiauja su „Mercedes – Benz“, „Scania“ automobilių gamintojais bei specialios įrangos gamintojais „Faun“. Maršrutus atliekų tvarkymo sistema sudaro ir siunčia vairuotojui automatiškai, todėl net naujas vairuotojas visuomet žino kur jam reikia važiuoti! „Ecoservice“ nuolat investuoja į savo darbuotojų kompetencijos, žinių ir įgūdžių gerinimą, kuria geras darbo sąlygas, suteikia šiuolaikišką, patogią darbo techniką, nemokamai tikrina sveikatą, rengia praktinius ir pramoginius komandos formavimo seminarus bei renginius.

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!

 

Šiuo metu siūlome darbą:

 • Krovėjui
   

  Darbo pobūdis:

  • Atliekų konteinerių pristūmimas prie šiukšliavežio;
  • Darbas nuo 5-6 val. ryto, slankiuoju darbo grafiku (4 darbo dienos, 2 poilsio dienos).

  Reikalavimai:

  • Gera fizinė sveikata;
  • Greita reakcija.

  Gyvenimo aprašymą siųskite el. paštu personalas@ecoservice.lt Informacija telefonu 8 698 47 975

 • Vairuotojui
   

  Darbo pobūdis:

  • Darbas vairuotojams, turintiems C kategoriją;
  • Įvairių atliekų vežimas;
  • Darbas nuo 5.00 val. ryto slankiuoju grafiku (4 darbo dienos, 2 poilsio dienos)

  Reikalavimai:

  • Būtinas 95 kodas;
  • C kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Vidurinis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis nuo 1 metų.

  Gyvenimo aprašymą siųskite el. paštu personalas@ecoservice.lt Informacija telefonu 8 698 47 975

 

Sėkmės istorijos

Kviečiame susipažinti su UAB „Ecoservice“ komandos nariais. Jie, dirbdami pas mus, subrendo kaip puikūs savo srities specialistai, kuriais galime didžiuotis.

 • Ieva B., personalo vadovė
    Buvau ką tik baigusi bakalauro studijas ir ieškojau darbo, tinkamo absolventei be patirties, kuris leistų susipažinti su įmonės veikla ir ilgainiui pasirinkti konkrečią darbo sritį. UAB „Ecoservice“, viena iš nedaugelio įmonių, ieškodama biuro administratorės, nekėlė reikalavimo turėti panašaus darbo patirties, buvo linkusi investuoti laiko ir pati išugdyti jauną specialistą.

  UAB „Ecoservice“ dirbu jau penktus metus. Pradėjau dirbti biuro administratore ir buvau atsakinga už daugybę įvairių darbų, pradedant biuro patalpų priežiūra ir kanceliarinių prekių užsakymu, baigiant įmonės dokumentacijos administravimu ir telefoninių skambučių koordinavimu. Po pusantrų metų darbo biuro administratorės pareigose, kai jau pati ėmiau galvoti, kaip paprašyti vadovo suteikti galimybę išmokti ko nors naujo, man netikėtai pasiūlė personalo vadybininkės pareigas. Šiuo metu vadovauju personalo skyriui. Manau, kad tai nulėmė mano atsakingumas, pareigingumas ir išvystyti laiko planavimo bei darbų organizavimo įgūdžiai.

  „Ecoservice“ suteikia galimybę įgyti profesinės patirties, tereikia ja pasinaudoti.

  Mano asmeninės sėkmės paslaptis yra darbštumas bei pastangos atlikti savo pareigas laiku ir taip, kad niekas nesuabejotų mano profesionalumu.

 • Vadim S., vairuotojas
    Atėjau dirbti į „Ecoservice“ krovėju. Po dvejų metų išlaikiau vairavimo egzaminą ir įgijau teisę vairuoti C kategorijos automobilius. Darbdavys nenumojo į tai ranka ir pasiūlė pereiti dirbti šiukšliavežės vairuotoju.

  Kasdien važiuoju rinkti „Ecoservice“ klientų komunalinių atliekų. Sudarytas maršrutas pateikiamas kompiuterio ekrane, tad sekti, kur pastatyti konteineriai, yra visai paprasta.

  Man patinka mano darbas, nes jis aktyvus ir nemonotoniškas, o ekipažo kolegos – tikrai šaunūs vyrai. Mane vertina vadovas, o iš patenkintų klientų neretai sulaukiu pagyrimų.

  Esu tikslo siekiantis žmogus, tad mane motyvuoja mano paties ir mano komandos pasiekti rezultatai. Visada domiuosi naujovėmis, mokausi, žiūriu į priekį ir tikiu, kad, kai labai stengiesi, tau atsiveria visos durys.

 • Andrey S., vairuotojas
    Prieš ateidamas į „Ecoservice“, dirbau krovėju kitoje atliekų tvarkymo įmonėje. Kodėl nusprendžiau pereiti į „Ecoservice“? Nes tuo metu čia dirbo keletas mano draugų ir būtent jie rekomendavo man ateiti ir išbandyti jėgas. O kai sužinojau, kad manęs laukia didesnis atlyginimas ir geresnės darbo sąlygos, nedvejodamas priėmiau sprendimą. Man patinka, kad įmonėje, kurioje aš dirbu, sparčiai diegiamos inovacijos bei nuolat atnaujimanas automobilių parkas.

  „Ecoservice“ dirbau antrus metus, kai vadovas man pasiūlė išlaikyti egzaminą, kad galėčiau vairuoti C kategorijos automobilius. Taip ir padariau, todėl dabar dirbu vairuotoju.

  Aš pats stengiuosi ir savo krovėjų komandą skatinu kasdien gerinti darbo rezultatus, dirbti geriau ir greičiau nei vakar. Naujai atėjusiems kolegoms irgi patariu nuo pirmų dienų įsilieti į šaunų kolektyvą, pajusti darbo tempą. Tuomet viskas eisis kuo puikiausiai.

Tai tik dalis mūsų sėkmės istorijų. Manote, kad esate verti to paties? Kodėl gi Jums nepabandžius žengti pirmąjį žingsnį savo asmeninės sėkmės istorijos link? Mes norime susipažinti su Jumis jau dabar!