Apie mus

Tvaresnė rytdiena šiandien.

Mūsų vertybės

TIKSLINGUMAS

Visada orientacija į efektyviausią tvarų rezultatą.

BENDRYSTĖ

Partneriškumas ir geranoriškumas dėl bendrų tikslų.

IŠMANUMAS

Nuolatinis tobulėjimas ir inovacijų pritaikymas praktikoje.

Apie „Ecoservice“ trumpai

Savo kasdiene veikla siekianti tvaresnio rytojaus, prasidedančio dar šiandien. Esame aplinkotvarkos sektoriaus lyderiai Lietuvoje, teikdami savo paslaugas aprėpiame daugiau nei 80 proc. Lietuvos teritorijos:

  • mišrių komunalinių, pakuočių, žaliųjų, statybų, didelių gabaritų atliekų išvežimo, tvarkymo ir rūšiavimo,
  • šaligatvių, įvairių miesto erdvių, gatvių priežiūros,
  • biotualetų nuomos ir nuotekų išvežimo bei kitų.

„Ecoservice“ įmonių grupės veikla orientuota į tvarumą ir žmogaus poveikio aplinkai mažinimą. Didžiuojamės turėdami vieną moderniausių transporto parkų bei vieną pažangiausių įrangų Baltijos šalyse, leidžiančią per mėnesį surūšiuoti ir paruošti perdirbimui apie 3,5 tūkst. tonų antrinių žaliavų. Savo veikla atliekas siekiame paversti kokybiška žaliava ir grąžinti į žiedinės ekonomikos ciklą – tai vykdydami tvarumo ir atsakingo atliekų tvarkymo pažadą sau ir savo klientams.

„Ecoservice“ įmonių grupę sudaro UAB „Ecoservice“, UAB „Ecoservice projektai“, UAB „Ecoplasta“ ir UAB „Biržų komunalinis ūkis“. Visoje grupėje dirba daugiau nei 1 200 darbuotojų, jaučiančių prasmę savo veikloje ir dirbančių dėl bendro tikslo – švaresnės ir tvarkingesnės aplinkos.
Siekiame tvaresnės rytdienos šiandien. Esame patikimiausias aplinkotvarkos partneris. Mes viską sutvarkysim!

Misija

Tvaresnė rytdiena šiandien

Vizija

Patikimiausias aplinkotvarkos partneris

Pasiekimai

2021 m. „Ecoservice“ tapo „Lietuvos verslo lyderių 500“ nominante. 

Verslo konferencijoje „Gazelė 2017“ „Ecoservice“ pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių bendrovių Lietuvoje.

Visos trys grupės įmonės 2016 m. pateko tarp sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių, ir tai buvo pažymėta apdovanojimais „Gazelė 2015“.

2016 m. „Ecoservice“ paskelbta antros vietos laimėtoja konkurse „Pakuotės sektoriaus lyderiai 2016“.

2009 m. įdiegėme Kokybės ISO 9001:2008 bei Aplinkosaugos ISO 14001:2004 standartus. 2011 m. pirmieji Lietuvoje gavome Europos Sąjungos Aplinkosaugos vadybos ir audito sistemos EMAS sertifikatą. 2014 m. buvome sertifikuoti kaip vykdantys darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą, atitinkančią BS OHSAS 18001:2007 standarto reikalavimus.

Prisijunkite prie Ecoservicekomandos

„Ecoservice“ įmonės kultūra yra grindžiama dinamiškumu, patikimumu, partneryste ir tvarumu. Esame į rezultatą orientuota organizacija, kuri nuolat tobulėja ir auga, vertina bei pripažįsta savo kolegas. Prisijunkite prie mūsų!

Karjeros galimybės
ecoservice komanda