Jurgita Nacevičienė: pasiruošimas krizinėms situacijoms suteikia pasitikėjimo
Ar įmanoma pasiruošti krizinėms situacijoms ir numatyti visus įmanomus scenarijus? Jurgita Nacevičienė, „Ecoservice“ vadovė, teigia, jog prognozuoti ir suplanuoti įmanoma ne viską, tačiau kiekviena įmonė, galvodama apie krizines situacijas ir joms ruošdamasi, privalo atlikti namų darbus: pasirengti ar atnaujinti Krizių valdymo planą, sudėlioti galimų krizinių situacijų scenarijus ir jų sprendimo būdus, atlikti potencialių krizinių situacijų simuliaciją ir, kas itin svarbu – pasiskirstyti atsakomybėmis.
„Žinoma, visų scenarijų numatyti negalėjome, tačiau, susidūrus su realia krizine situacija – praėjusių metų vasaros pabaigoje atliekų rūšiavimo centre kilusiu gaisru – paruoštas ir aptartas planas, bendru sprendimu įkurtas Operacijų centras mums labai padėjo, leido aiškiai struktūrizuoti veiksmus ir atsakomybes“, – teigė J. Nacevičienė.
Daugiau apie krizės valdymą ir išmoktas pamokas klausykite „Verslo tribūnoje“.
Kitos naujienos
Atliekų vežimo grafikas šventinę savaitę: turime vieną svarbų prašymą gyventojams
Gyventojai šventiniu laikotarpiu lanko artimuosius ir draugus, todėl daugiabučių kiemuose automobiliai sunkiai telpa. Kartais nepažįstamame kieme neradę stovėjimo vietos arba nepastebėję atliekų konteinerių, svečiai juos užstato. Ką tai reiškia daugiabučio gyventojams? Užblokavus privažiavimą prie konteinerių, jų nepavyks laiku ištuštinti.
Biurai gali tapti pavyzdžiu, kaip tvariai pasiruošti Kalėdoms – pasitelkite kūrybiškumą ir kolegų pagalbą
Ruošdamiesi gražiausioms metų šventėms dauguma šventinę nuotaiką kuria puošdami ne tik namus, bet ir biurus, rinkdami dovanas kolegoms, verslo partneriams. Specialistai neabejoja – iš anksto planuojant ir veikiant kūrybiškai, gamtai palankesnes šventes biuruose galima sukurti net ir neatsisakant įprasto šventės scenarijaus.
Atliekose baterijų daugėja, o aiškumo, kaip ir kas jas turi tvarkyti – ne: specialistai nurodė, kokią grėsmę tai kelia
Pabandykite atspėti, kiek Europos Sąjungoje (ES) per metus parduodama mobiliųjų telefonų? Europos Komisijos (EK) duomenimis, vien 2020 m. europiečiai nupirko apie 150 mln. tokių įrenginių. Jūs juk žinote, kad kiekviename jų yra baterija. Bet tai – tik lašas jūroje, nes šiuolaikinis pasaulis neįsivaizduojamas be dviejų dalykų: elektros ir baterijų.