Meniu

Logo
EN

Tvarkome, surenkame ir išvežame maisto atliekas Neringos mieste ir rajone. Suteikiame specialius konteinerius maisto atliekoms. Taip pat išvežame komunalines atliekas, suteikiame buitinių atliekų konteinerius Neringos mieste ir rajone. Šiukšlių išvežimo grafikus rasite www.ecoservice.lt svetainėje.

Pagal šiuo metu galiojančius teisės aktus* visuomeninio maitinimo įstaigos, maisto produktų gamintojai, prekiautojai privalo maisto atliekas tvarkyti atskirai nuo komunalinių atliekų, jas priduoti rūšiuoti ir perdirbti.

Mes galime Jums padėti – maisto atliekas surinksime, priduosime saugiai perdirbti, pakonsultuosime maisto atliekų utilizavimo klausimais.

Klaipėdos mieste, iš kavinių, restoranų, valgyklų, surenkame maisto atliekas: naudotą aliejų, įvairius termiškai apdorotus ir neapdorotus maisto produktus.

Pasirašius atliekų surinkimo sutartį klientams pastatome įvairių talpų sandarius konteinerius ir talpas (30, 120, 240 l). Po atliekų išvežimo, klientams pastatome švarias ir dezinfekuotas talpas.

Konteinerius tvarkome sutartu grafiku arba pagal atskirą susitarimą. Išvežimo periodiškumas priklauso ir nuo susidarančių atliekų kiekio, ir nuo galimybių jas laikyti ne aukštesnėje kaip 4 laipsnių (+4 °C) temperatūroje.

*Valstybinio strateginio atliekų tvarkymo plano pakeitimai 2012 m. gruodžio mėn. 1 d. 120 sprendimu numato, kad įmonės, kurių ūkinėje komercinėje veikloje susidaro biologiškai skaidžios gamybos atliekos, įskaitant viešojo maitinimo ir kitose įstaigose susidarančias maisto ruošimo atliekas, netinkamus vartoti maisto produktus, privalo jų nemaišyti su kitomis atliekomis.

Susisiekite su mumis ir mes Jums pasiūlysime racionaliausius, kompleksinius sprendimus.

 

Gaukite pasiūlymą

Tel. +370 800 53533

arba užpildykite formą:
    *- pažymėti laukai privalomi