Meniu

Logo

Tvarkome, surenkame ir išvežame antrines žaliavas Vilniaus mieste ir rajone. Pasirašius komunalinių atliekų išvežimo sutartį suteikiame antrinių žaliavų konteinerius. Antrinių žaliavų išvežimas nemokamas. Šiukšlių išvežimo grafikus rasite www.ecoservice.lt svetainėje.

 • Antrinių žaliavų surinkimas iš individualių namų valdų

  Antrines žaliavas iš privačiose valdose esančių konteinerių surenkame moderniomis šiukšliavežėmis, kuriose įmontuoti inovatyvūs bunkeriai su pertvaromis, leidžiantys vienu metu surinkti trijų rūšių išrūšiuotas atliekas: buitines ir perdirbti skirtas stiklo, plastiko bei popieriaus atliekas.

  Individualių namų gyventojams, norintiems rūšiuoti buitines atliekas, statomos dviejų tipų talpos – popieriaus/plastiko/metalo atliekoms ir stiklo* atliekoms rūšiuoti skirti konteineriai.

  Kokias atliekas galima mesti į šiuos konteinerius, galite sužinoti plastiko/popieriaus ir stiklo atliekų rūšiavimo atmintinėse.

  *šiuo metu neturime konteinerių, skirtų stiklo atliekoms

  Bendrieji pakuočių ženklinimai

  Antrinių žaliavų ir buitinių atliekų išvežimo grafiką galite sužinoti čia.

 • Antrinių žaliavų surinkimas iš privačių įmonių ir įstaigų

  Įmonių ir įstaigų kiemuose galime pastatyti specialius antrinėms žaliavoms rinkti skirtus konteinerius. Antrinių žaliavų išvežimas yra nemokamas pagal iš anksto suderintą grafiką.

  Kokias atliekas galima mesti į šiuos konteinerius, galite sužinoti plastiko/popieriaus ir stiklo atliekų rūšiavimo atmintinėse.

  Bendrieji pakuočių ženklinimai

  Antrinių žaliavų ir buitinių atliekų išvežimo grafiką galite sužinoti čia.

  Lauke statomi atliekoms rūšiuoti skirti:

  Image

  1,1 m³

  Plastiko-popieriaus

  Image

  0,12 m³

  Stiklo

 • Antrinių žaliavų surinkimas iš gamybos įmonių

  Vykdydamos veiklą įvairios gamybos įmonės, spaustuvės, prekybos centrai sukaupia didžiulius kiekius popieriaus, plėvelės ir kitų antrinių žaliavų bei įvairių pakuočių atliekų. Mes tokioms įmonėms siūlome specialią įrangą – presuojamuosius konteinerius, didelės talpos tinklinius ar metalinius (5 m³) konteinerius. Tai padeda įmonėms patogiai ir saugiai kaupti susidarančias atliekas.

  Bendrieji pakuočių ženklinimai

  Gamybos įmonių teritorijose statomi antrinių žaliavų konteineriai ir talpyklos:

  Image

  3–5 m³

  Metaliniai arba tinkliniai 3–5 m³ konteineriai, skirti plastikui, popieriui bei stiklui surinkti

  Image

  40 m³

  Konteineriai skirti atliekoms, kurios gali būti presuojamos (plastikas, popierius, buitinės atliekos ir t. t.). Presas veikia įjungtas į elektros tinklą. Tinkamas tokiose įmonėse, kur per savaitę susidaro daugiau kaip 40 m³ atliekų.

Gaukite pasiūlymą

Tel. 8 687 44 444
arba užpildykite formą:

*- pažymėti laukai privalomi

Sveiki,

Pranešame, kad nuo gegužės 1d. Vilniuje įsigaliojo dvinarė rinkliava. Siekdami padėti jums greičiau rasti atsakymus į rūpimus klausimus siūlome pasirinkti iš žemiau esančių klausimų:

1. Norite pasitikrinti savo atliekų vežimo grafikus?

2. Norite sužinoti kas aptarnauja Jūsų antrinių žaliavų konteinerius?
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad antrinių žaliavų surinkimo tvarka išlieka galioti – jeigu mūsų įmonė buvo atsakinga už antrinių atliekų surinkimą Jūsų adresu ir papildomos informacijos apie tai, kad tvarka keitėsi, negavote, kad tvarka keitėsi – šią paslaugą teiksime ir po gegužės 1 dienos.

3. Ką daryti, jei Jūsų konteineris dar nepažymėtas?
Pereinamuoju laikotarpiu atliekas vešime ir iš nepažymėtų konteinerių.
Konteinerių ženklinimas bus vykdomas tą pačią dieną kaip ir atliekų išvežimas, tačiau nebūtinai tuo pačiu metu, todėl PRAŠOME neskubėti įtraukti savo konteinerių į kiemus / į rakinamas aikšteles / sandėliukus, nors jie ir buvo ištuštinti. Taip pat prašome neužrakinti šachtų ar kitų patalpų, kuriose paprastai laikomi konteineriai, durų.
Būsime dėkingi, jei atliekų vežimo dieną nuo 6 iki 22 val. konteineriai bus lengvai prieinami žymėtojams.

4. Turite kitų klausimų?
Prašome užpildyti kontaktų formą ir su Jumis bus susisiekta per artimiausias 24 valandas.

Gražios jums dienos!
Ecoservice