Meniu

Logo
EN

Ši slapukų naudojimo politika nustato UAB „Ecoservice“ (juridinio asmens kodas 123044722), UAB „Ecoservice projektai“ (juridinio asmens kodas 144128180) ir UAB „Ecoservice Klaipėda“ (juridinio asmens kodas 140026178), (toliau UAB „Ecoservice“, UAB „Ecoservice projektai“ ir UAB „Ecoservice Klaipėda“ kartu vadinamos „Ecoservice“) interneto tinklapyje naudojamų slapukų naudojimo politiką bei tvarką, Ecoservice interneto tinklapio naudotojų turimas teises.

Ecoservice įsipareigoja saugoti Jūsų privatumą bei užtikrinti, jog surinkti duomenys būdų naudojami išskirtinai tik šioje politikoje nustatyta tvarka ir sąlygomis.

Kas yra slapukai bei kaip jie yra naudojami?

Slapukas (angl. cookies) – tai nedidelis duomenų rinkinys, įrašytas naudotojo kompiuteryje ar kitame galiniame prisijungimo įrenginyje, jam besilankant paslaugos teikėjo interneto tinklapyje. Slapuke yra lankomo tinklapio patalpinta informacija. Lankantis tame pačiame interneto tinklapyje kitą kartą, automatiškai išanalizuojama slapukuose esanti informacija ir prisiderinama prie paslaugos teikėjo ir naudotojo reikmių.

Slapukai įgalina paslaugų teikėją užtikrinti efektyvų bei patogų vartotojo naudojimąsi interneto tinklapiu.

Sutikimas su slapukų naudojimu, slapukų naudojimo atsisakymas

Apsilankydami Ecoservice interneto tinklapyje ir papildomai atsiradusiame laukelyje paspausdami mygtuką „Sutinku“, Jūs išreiškiate sutikimą, kad slapukai būtų išsaugomi Jūsų kompiuteryje ar kitame galiniame prisijungimo įrenginyje, bei kad būtų naudojami tokiu būdu, koks yra aprašytas šioje politikoje.

Jeigu nenorite, kad Ecoservice tinklapio slapukai būtų išsaugoti Jūsų kompiuteryje, telefone ar planšetėje, galite slapukus bet kada užblokuoti ar išvalyti naudodamiesi naudojamos naršyklės nustatymais (daugiau informacijos bei instrukcijas apie slapukų užblokavimą ar išvalymą galite rasti atitinkamos Jūsų naudojamos naršyklės internetiniame tinklapyje arba pasinaudodami naršyklėje esančia pagalbos funkcija).

Ecoservice tinklapyje naudojami slapukai bei jų naudojimo tikslai

Informuojame, kad Ecoservice nenaudoja bei nerenka informacijos, leidžiančios asmeniškai identifikuoti tinklapiu besinaudojantį asmenį, informacija yra renkama išskirtinai tinklapio naudojimo efektyvumo bei patogumo gerinimo, anoniminiais, statistiniais tikslais.

Ecoservice tinklapyje yra naudojami žemiau nurodyti slapukai:

Bet kokia informacija, surinkta tinklapyje esančių slapukų pagrindu, yra saugoma ne ilgiau kaip iki aukščiau nurodytos slapukų galiojimo termino pabaigos ir nėra naudojama kitais nei šioje politikoje nurodytais tikslais.

Dėl naudojamų „Google Analytics“ slapukų

Informuojame, jog tinklapyje yra naudojami aukščiau nurodyti Google Inc. („Google“) „Google Analytics“ slapukai / teikiama žiniatinklio analizės paslauga „Google Analytics“.

Nurodyti slapukai yra naudojami interneto tinklapio lankomumo statistikos rinkimo ir analizės tikslais. „Google Analytics“ yra naudojama tikslu geriau suprasti, kaip lankytojai naudojasi tinklapio turiniu. Naudojant nurodytus slapukus yra siekiama užtikrinti bei įgyvendinti efektyvesnį bei patogesnį tinklapio naudojimą, palengvinti vartotojų patirtį.

Vartotojų duomenys yra anoniminė informacija.

Daugiau informacijos apie „Google Analytics“ slapukus galite rasti interneto tinklapyje: https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=lt

Kilus klausimams ar esant prašymams

Kilus klausimų ar norint įgyvendinti tam tikras su slapukų naudojimu susijusias teises, maloniai prašome susisiekti elektroniniu paštu: duomenuapsauga@ecoservice.lt arba kitais šiame tinklapyje nurodytais kontaktiniais duomenimis.