Meniu

Logo

Atėjus žiemos laikotarpiui, pasnigus ar pašalus, darosi slidu. UAB „Ecoservice“ siūlo slidiems paviršiams bei apledijusioms teritorijoms druskos ir smėlio mišinius. Mišinį sudaro 15% druska ir 85% plautas smėlis.

Šiuo mišiniu užtikrinamas geresnis sukibimas su danga važiuojant ar einant, taip pat skatinamas greitesnis tirpimas ledo ir sniego. Slidūs šaligatviai ir gatvės – viena dažniausių pėsčiųjų traumų priežasčių. Paslydus ar parkritus, gresia galvos ar kitų kūno dalių sutrenkimai, lūžiai, išnirimai, patempimai ir kitos traumos.

Mišinių tipai:

• druskos mišinio 50 kg (maišas) kaina – 5,00 Eur + PVM;

• druskos 50 kg (maišas) kaina – 10,00 Eur + PVM.

Paslaugų užsakymas:

Norėdami užsisakyti paslaugą kreipkitės 8 611 11130 arba adresu Gariūnų g. 71, Vilnius.

Už savo sveikatą ir saugumą pirmiausia esame atsakingi patys. Kviečiame nukasti sniegą aplink savo namus, pabarstyti takelius smėliu ar kitomis tam skirtomis priemonėmis. Jei yra galimybė, pasirūpinkite šalia gyvenančiais kaimynais, vyresnio amžiaus žmonėmis ar neįgaliaisiais, kuriems dėl sveikatos problemų ar kitų priežasčių šiuos darbus padaryti yra sunku. Geri darbai ir geras žodis nieko nekainuoja.

Saugokime vieni kitus.

Gaukite pasiūlymą

Tel. 8 687 44 444
arba užpildykite formą:

*- pažymėti laukai privalomi

Sveiki,

Pranešame, kad nuo gegužės 1d. Vilniuje įsigaliojo dvinarė rinkliava. Siekdami padėti jums greičiau rasti atsakymus į rūpimus klausimus siūlome pasirinkti iš žemiau esančių klausimų:

1. Norite pasitikrinti savo atliekų vežimo grafikus?

2. Norite sužinoti kas aptarnauja Jūsų antrinių žaliavų konteinerius?
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad antrinių žaliavų surinkimo tvarka išlieka galioti – jeigu mūsų įmonė buvo atsakinga už antrinių atliekų surinkimą Jūsų adresu ir papildomos informacijos apie tai, kad tvarka keitėsi, negavote, kad tvarka keitėsi – šią paslaugą teiksime ir po gegužės 1 dienos.

3. Ką daryti, jei Jūsų konteineris dar nepažymėtas?
Pereinamuoju laikotarpiu atliekas vešime ir iš nepažymėtų konteinerių.
Konteinerių ženklinimas bus vykdomas tą pačią dieną kaip ir atliekų išvežimas, tačiau nebūtinai tuo pačiu metu, todėl PRAŠOME neskubėti įtraukti savo konteinerių į kiemus / į rakinamas aikšteles / sandėliukus, nors jie ir buvo ištuštinti. Taip pat prašome neužrakinti šachtų ar kitų patalpų, kuriose paprastai laikomi konteineriai, durų.
Būsime dėkingi, jei atliekų vežimo dieną nuo 6 iki 22 val. konteineriai bus lengvai prieinami žymėtojams.

4. Turite kitų klausimų?
Prašome užpildyti kontaktų formą ir su Jumis bus susisiekta per artimiausias 24 valandas.

Gražios jums dienos!
Ecoservice