Meniu

Logo

Tvarkome, surenkame ir išvežame kapinių atliekas Vilniaus mieste ir rajone. Suteikiame konteinerius kapinių atliekoms. Taip pat išvežame antrines žaliavas, komunalines atliekas, suteikiame antrinių žaliavų, buitinių atliekų konteinerius Vilniaus mieste ir rajone. Šiukšlių išvežimo grafikus rasite čia.

Rūšiavimas yra viena svarbiausių veiklų, kuria kiekvienas galime prisidėti prie aplinkos saugojimo ir taršos mažinimo. Net ir lankydami bei rūpindamiesi artimųjų kapais turime rūšiuoti susidarančias atliekas.

Atsižvelgiant konteinerių pastatymo galimybes, higienos normas, atliekų tipą, faktinį sukaupiamų atliekų kiekį, sezoniškumą, parenkami tinkamiausios rūšies konteineriai (komunalinių ir žalių atliekų), jų skaičius bei išdėstymas. Parenkant konteinerius įvertinama ir konteinerių pastatymo vieta.

Siūlomi konteineriai:

  • 1,1 m3 arba 0,77 m3 talpos plastikiniai konteineriai
  • 1,1 m3 metaliniai konteineriai

Kapinių lankytojai turi atskirti žaliąsias atliekas nuo kitų atliekų ir jas mesti į žaliosioms atliekoms skirtus konteinerius, o žvakių liekanas, išdegusias žvakides, vainikų kaspinus – į buitinių atliekų konteinerius.

Gaukite pasiūlymą

Tel. 8 687 44 444
arba užpildykite formą:

*- pažymėti laukai privalomi

Sveiki,

Pranešame, kad nuo gegužės 1d. Vilniuje įsigaliojo dvinarė rinkliava. Siekdami padėti jums greičiau rasti atsakymus į rūpimus klausimus siūlome pasirinkti iš žemiau esančių klausimų:

1. Norite pasitikrinti savo atliekų vežimo grafikus?

2. Norite sužinoti kas aptarnauja Jūsų antrinių žaliavų konteinerius?
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad antrinių žaliavų surinkimo tvarka išlieka galioti – jeigu mūsų įmonė buvo atsakinga už antrinių atliekų surinkimą Jūsų adresu ir papildomos informacijos apie tai, kad tvarka keitėsi, negavote, kad tvarka keitėsi – šią paslaugą teiksime ir po gegužės 1 dienos.

3. Ką daryti, jei Jūsų konteineris dar nepažymėtas?
Pereinamuoju laikotarpiu atliekas vešime ir iš nepažymėtų konteinerių.
Konteinerių ženklinimas bus vykdomas tą pačią dieną kaip ir atliekų išvežimas, tačiau nebūtinai tuo pačiu metu, todėl PRAŠOME neskubėti įtraukti savo konteinerių į kiemus / į rakinamas aikšteles / sandėliukus, nors jie ir buvo ištuštinti. Taip pat prašome neužrakinti šachtų ar kitų patalpų, kuriose paprastai laikomi konteineriai, durų.
Būsime dėkingi, jei atliekų vežimo dieną nuo 6 iki 22 val. konteineriai bus lengvai prieinami žymėtojams.

4. Turite kitų klausimų?
Prašome užpildyti kontaktų formą ir su Jumis bus susisiekta per artimiausias 24 valandas.

Gražios jums dienos!
Ecoservice