Meniu

Logo
EN

Nuolat augdami ir investuodami į naujos technikos įsigijimą, pastariaisiais metais išplėtėme paslaugų spektrą, kuris apima visus kompleksinius sprendimus, reikalingus sodybų ar kaimo turizmo verslų savininkams, įvairioms įmonėms, organizacijoms ar savivaldybėms. Visus gerbūvio ir statybos darbus atliekame kokybiškai ir greitai.

SIŪLOMA PASLAUGA GALI BŪTI PRITAIKYTA PAGAL POREIKIUS:

SAVIVALDYBĖMS ĮMONĖMS ORGANIZACIJOMS PRIVATIEMS ASMENIMS

 

Teikiame šias paslaugas:

Atliekame aplinkos tvarkymo, statybos, asfaltavimo gerbūvio darbus jūsų mieste ir rajone. Tvarkome teritorijas tiek mechaniniu, tiek rankiniu būdu. Atliekame gatvių, šaligatvių, aikštelių, kiemų valymą ir barstymą. Surenkame ir išvežame šiukšles. Platus aplinkos tvarkymo darbų spektras už gerą kainą.

Vasarą nušluojame teritorijas ir gatves rankiniu ir mechanizuotu būdu (šlavimo mašinų pagalba) Žiemą teritorijas bei gatves valome nuo sniego (kurį, esant poreikiui, išvežame), barstome technine druska ir skaldos druskos mišiniu Valome automobilių stovėjimo ir prekybos centrų aikšteles, teritorijas Surenkame ir išvežame šiukšles, lapus, šakas
Pjauname veją, pievą, sugrėbiame ir išvežame žolę Valome privačių bei daugiabučių namų kiemus, kelius, gatves, pėsčiųjų takus, privažiavimus ir kitas priežiūros reikalaujančias teritorijas Parduodame techninę druską ir skaldos druskos mišinį įvairiais kiekiais Tvarkome apleistas teritorijas

 

Mes rūpinamės gražia ir švaria aplinka, todėl didžiausias atlygis už mūsų darbą yra ne tik jūsų šypsenos, bet ir tvarkinga aplinka.

Gaukite pasiūlymą

Tel. +370 800 53533

arba užpildykite formą:
    *- pažymėti laukai privalomi