Meniu

Logo
EN

Atėjus žiemos laikotarpiui, pasnigus ar pašalus, darosi slidu. UAB „Ecoservice Klaipėda“ siūlo slidiems paviršiams bei apledijusioms teritorijoms druskos ir smėlio mišinius. Mišinį sudaro 15% druska ir 85% plautas smėlis.

Šiuo mišiniu užtikrinamas geresnis sukibimas su danga važiuojant ar einant, taip pat skatinamas greitesnis tirpimas ledo ir sniego. Slidūs šaligatviai ir gatvės – viena dažniausių pėsčiųjų traumų priežasčių. Paslydus ar parkritus, gresia galvos ar kitų kūno dalių sutrenkimai, lūžiai, išnirimai, patempimai ir kitos traumos.

Mišinių tipai:

• druskos mišinio 50 kg (maišas) kaina – 6,00 Eur + PVM*;

• druskos 50 kg (maišas) kaina – 11,00 Eur + PVM*.

* Kaina galioja atvykstant atsiimti į pardavimo vietą. Jei reikalingas transportavimas, kreipkitės telefonu +370 800 53533

Už savo sveikatą ir saugumą pirmiausia esame atsakingi patys. Kviečiame nukasti sniegą aplink savo namus, pabarstyti takelius smėliu ar kitomis tam skirtomis priemonėmis. Jei yra galimybė, pasirūpinkite šalia gyvenančiais kaimynais, vyresnio amžiaus žmonėmis ar neįgaliaisiais, kuriems dėl sveikatos problemų ar kitų priežasčių šiuos darbus padaryti yra sunku. Geri darbai ir geras žodis nieko nekainuoja.

Saugokime vieni kitus.

Gaukite pasiūlymą

Tel. +370 800 53533

arba užpildykite formą:
    *- pažymėti laukai privalomi