Meniu

Logo
EN

Svarbi informacija Marijampolės savivaldybės gyventojams: bus ženklinami pakuočių ir stiklo atliekų konteineriai

Svarbi informacija Marijampolės savivaldybės gyventojams: bus ženklinami pakuočių ir stiklo atliekų konteineriai

UAB „Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centras“ ir UAB „Ecoservice“ informuoja, jog buvo pasirašyta komunalinių atliekų sraute susidarančių pakuočių atliekų rūšiuojamojo surinkimo ir jų vežimo paslaugų teikimo sutartis. Marijampolės savivaldybėje „Ecoservice“ suženklins visus pakuočių ir stiklo atliekoms rinkti skirti konteinerius.

Ką daryti gyventojams?

Marijampolės savivaldybės gyventojų prašome, laikotarpiu nuo rugpjūčio 25 d., pakuočių atliekų surinkimo konteinerius (tiek pakuočių, tiek stiklo) išstumti (nepriklausomai nuo to, ar konteineriai pilni, ar tušti) už teritorijos ribų arba ženklintojams prieinamoje vietoje, kad paslaugos teikėjo darbuotojai netrukdomai galėtų suženklinti konteinerius. Prašome gyventojų pakuočių ir stiklo atliekų konteinerius laikyti išstumtus tol, kol ant jų bus užklijuoti informaciniai lipdukai ir ant konteinerio šono užrašyti ženklinimo numeriai. Nesuženklinti konteineriai nuo lapkričio mėnesio nebus aptarnaujami.

Konteinerių ženklinimas pakuočių ir stiklo atliekų išvežimo paslaugos sąlygų nekeičia – paslauga išlieka nemokama.

Pakuočių atliekų surinkimo grafikai nurodyti interneto svetainėje: www.maatc.lt ir paslaugos teikėjo interneto svetainėje: www.ecoservice.lt. Juos taip pat galite sužinoti paskambinę nemokamu telefono numeriu +370 800 53533.

Kodėl reikalingas šis ženklinimas?

Konteinerius žymime tam, kad klientų aptarnavimas vyktų dar sklandžiau. Ženklinant konteineriai įtraukiami į bendrą elektroninę apskaitos sistemą – bus fiksuojamas kiekvienas konteinerio pakėlimas. Tokiu būdu galėsime tiksliai matyti, kad Jūsų konteineris buvo ištuštintas.

Dėkojame gyventojams už supratingumą.

Dažniausiai užduodami klausimai apie konteinerių ženklinimą:

  • Kas vykdo konteinerių ženklinimą?

Konteinerius ženklina specialiai šiam darbui įdarbinti asmenys. Todėl juos (nesvarbu – ar jie tušti, ar pilni) prašoma išvežti už teritorijos ribų. Jei nėra tokių galimybių (siaura gatvelė ar pan.), juos laikyti savo teritorijoje matomoje ir ženklintojams prieinamoje vietoje (pvz., prie tvoros), kad paslaugos teikėjo darbuotojai netrukdomai galėtų suženklinti.

  • Kas bus, jei konteineris nebus pažymėtas?

neženklinti konteineriai nuo lapkričio mėnesio nebus aptarnaujami.

Kada ženklinami konteineriai?

  • Gyventojams svarbu žinoti, kad konteineriai bus žymimi antrinių žaliavų išvežimo dieną ir vieną dieną po jos. Tad pakuočių konteinerių aptarnavimo dieną prašome išstumti pakuočių bei stiklo konteinerius. Darbo apimtys didelės, ženklintojai konteinerius ženklins ir kitomis dienomis, tad, kol jūsiškis nepažymėtas, neskubėkite jo įstumti į darbuotojams neprieinamą vietą.

Kaip bus ženklinami konteineriai?

  • Priekinėje jo sienelėje bus priklijuojamas informacinis (A4 formato) lipdukas, o dešinėje pusėje – mažesnis su ženklinimo numeriu.

Kodėl to negalėtų atlikti konteinerius ištuštinantys krovėjai ar vairuotojai atliekų išvežimo dieną?

  • Šiam darbui atlikti reikalingas papildomas laikas – nuvalyti vietas, ant kurios bus klijuojami lipdukai, juos priklijuoti, po to specialiu aparatu darbuotojas kiekvieną konteinerį „pririš“ prie adreso.

Kam reikalingas šis ženklinimas?

  • Siekiame, kad klientų aptarnavimas vyktų dar sklandžiau. Ženklinti konteineriai įtraukiami į bendrą elektroninę apskaitos sistemą – bus fiksuojamas kiekvieno konteinerio pakėlimas. Tokiu būdu galėsime tiksliai matyti, kad jūsų konteineris buvo ištuštintas.

Ar ši paslauga taps mokama?

  • Ne, pakuočių ir stiklo atliekų išvežimo paslauga išlieka nemokama.