Meniu

Logo
EN

Kupiškio rajone surinkta daugiau nei 20 tonų tekstilės atliekų

Kupiškio rajone surinkta daugiau nei 20 tonų tekstilės atliekų

Kupiškio rajono gyventojai jau beveik metus yra skatinami atsakingai tvarkyti ne tik pakuočių ir buitines atliekas, bet rūšiuoti ir tekstilės gaminius. Tai – jau susidėvėję ir atiduoti, dovanoti netinkami drabužiai, patalynė, rankšluosčiai ir kitos panašios atliekos. Atsakingai tvarkant naudojimui nebetinkamą tekstilę ne tik tausojami ištekliai, kurie sunaudojami rūbams ar panašiems daiktams pagaminti, bet ir yra mažinamas atliekų kiekis sąvartynuose.

Per pastaruosius septynis mėnesius – nuo balandžio iki spalio – kupiškėnai atsikratė daugiau nei 20 tonų tekstilės atliekų. Balandį surinkta 2,5 tonos, gegužę kiek daugiau – 2,6 tonų, birželį – 2,3 tonų, liepą – 2,6 tonų, rugpjūtį – 2,7 tonų. Nors rugsėjį surinkta kone mažiausiai per visą laikotarpį – 2,2 tonos tekstilės atliekų, panašu, kad spalį Kupiškio rajono gyventojai tuštino ir tvarkė spintas, nes per šį mėnesį surinkta net 5,3 tonos tekstilės atliekų.

Iš viso per šį laikotarpį ištuštinti 192 konteineriai, kurie yra įrengti įvairiuose miesto rajono vietose.

Tikimąsi, kad kitais metais surenkamų tekstilės atliekų kiekiai tik augs, o Kupiškio gyventojai, kaip ir šiais metais, bus patenkinti „Ecoservice projektai“ teikiamomis paslaugomis. Tiesa, jeigu turite pasiūlymų, prašymų ar idėjų, kaip būtų galima dar pagerinti paslaugos kokybę, kviečiame jomis dalintis el. paštu loreta.zaveckyte-pavlova@ecoservice.lt arba tel. nr. 880053533.