Meniu

Logo
EN

Svarbi informacija Šiaulių savivaldybės gyventojams: nemokamai renkamos asbesto turinčios atliekos

Svarbi informacija Šiaulių savivaldybės gyventojams: nemokamai renkamos asbesto turinčios atliekos

Kviečiame Šiaulių miesto gyventojus ir visuomeninės paskirties pastatų savininkus (naudotojus) aktyviai naudotis nemokama asbesto turinčių gaminių atliekų surinkimo paslauga ir saugiai pašalinti asbesto turinčių gaminių atliekas.

Kur kreiptis dėl išvežimo? Norint užsisakyti šią paslaugą, reikia atvykti į UAB „Ecoservice projektai“, adresu Pramonės g. 8, Šiauliai. Individualių namų gyventojai turi pateikti turto nuosavybę įrodančius dokumentus, o visuomeninės paskirties pastatų savininkai (naudotojai) – VĮ Registrų centro išrašą, kuriame nurodyta pastato naudojimo paskirtis.

Kaip paruošti atliekas išvežimui? Atliekos turi būti sukrautos prie važiuojamosios dalies, kad specialistai netrukdomi bet kuriuo metu galėtų pakrauti atliekas į automobilį. Nepalikite atliekų po medžiais, elektros laidais.

Kas yra asbestas? Tai pluoštinis mineralas, kuris sovietiniu laikotarpiu naudotas statyboje, dažniausiai – šiferiniai stogų dangai. Visos asbesto atmainos yra I-os kategorijos kancerogenai, skatinantys navikų susidarymą organizme.

Kilus klausimams, prašome kreiptis į UAB „Ecoservice projektai“, adresu Pramonės g. 8, Šiauliai, mob. +370 800 53533 arba el. p. sutvarkysim@ecoservice.lt.