Meniu

Logo
EN

Svarbi informacija Šiaulių ir Radviliškio savivaldybių gyventojams: bus ženklinami pakuočių ir stiklo atliekų konteineriai 

Svarbi informacija Šiaulių ir Radviliškio savivaldybių gyventojams: bus ženklinami pakuočių ir stiklo atliekų konteineriai 

VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ ir UAB „Ecoservice projektai“ informuoja, jog buvo pasirašyta komunalinių atliekų sraute susidarančių pakuočių atliekų rūšiuojamojo surinkimo ir jų vežimo paslaugų teikimo sutartis. 

Per 6 sutarties pasiruošimo mėnesius, Šiaulių ir Radviliškio savivaldybėse bus suženklinti visi pakuočių ir stiklo atliekoms rinkti skirti konteineriai. Konteinerių ženklinimą vykdys bendrovė UAB „Ecoservice projektai“. 

Ką daryti gyventojams? 

Prašome gyventojų, pakuočių ir stiklo atliekų konteinerių aptarnavimo dieną, juos išstumti (nepriklausomai nuo to, ar konteineriai pilni, ar tušti) už teritorijos ribų, ir išstumtus laikyti nuo 6 iki 22 val., kad paslaugos teikėjo darbuotojai netrukdomai galėtų suženklinti konteinerius. Konteinerių ženklinimas vykdomas tą pačią dieną kaip ir pakuočių ir stiklo atliekų išvežimas, tačiau nebūtinai tuo pačiu metu, todėl gyventojų prašoma neskubėti ir neįtraukti savo konteinerių į vidų, net kai šie yra ištuštinti. Jeigu pastebėjote, kad ant konteinerio dar nepriklijuotas joks ženklinimo lipdukas, tą patį reikėtų atlikti ir kito aptarnavimo metu. 

Pakuočių atliekų surinkimo grafikai nurodyti ŠRATC interneto svetainėje ir paslaugos teikėjo interneto svetainėje: www.ecoservice.lt, juos taip pat galite sužinote paskambinę nemokamu telefono numeriu +370 800 53533. 

Kodėl reikalingas šis ženklinimas? 

Konteinerius žymime tam, kad klientų aptarnavimas vyktų dar sklandžiau. Ženklinant konteineriai įtraukiami į bendrą elektroninę apskaitos sistemą – bus fiksuojamas kiekvienas konteinerio pakėlimas. Tokiu būdu galėsime tiksliai matyti, kad Jūsų konteineris buvo ištuštintas.