Meniu

Logo
EN

Svarbi informacija Kazlų Rūdos savivaldybės gyventojams: bus ženklinami pakuočių ir stiklo atliekų konteineriai

Svarbi informacija Kazlų Rūdos savivaldybės gyventojams: bus ženklinami pakuočių ir stiklo atliekų konteineriai

UAB „Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centras“ ir UAB „Ecoservice“ informuoja, jog buvo pasirašytos komunalinių atliekų sraute susidarančių pakuočių atliekų ir antrinių žaliavų surinkimo ir jų vežimo paslaugų teikimo sutartys. UAB „Ecoservice“ vykdys pakuočių ir stiklo atliekų konteinerių ženklinimą.

Ką daryti gyventojams? Kazlų Rūdos savivaldybės gyventojų prašome išstumti pakuočių ir stiklo atliekų konteinerius už teritorijos ribų ir laikyti išstumtus, kad paslaugos teikėjo darbuotojai netrukdomai galėtų suženklinti konteinerius. Prašome gyventojų konteinerius laikyti išstumtus tol, kol ant jų bus užklijuoti informaciniai lipdukai ir ant konteinerio šono užrašyti ženklinimo numeriai. Ženklinimas vyks nuo liepos 11d. iki spalio 27d. Nesuženklinti konteineriai nuo lapkričio mėnesio nebus aptarnaujami. Konteinerių ženklinimas pakuočių ir stiklo atliekų išvežimo paslaugos sąlygų nekeičia – paslauga išlieka nemokama.

Pakuočių atliekų surinkimo grafikai nurodyti MAATC interneto svetainėje ir paslaugos teikėjo interneto svetainėje: www.ecoservice.lt, juos taip pat galite sužinote paskambinę nemokamu telefono numeriu +370 800 53533

.