Meniu

Logo
EN

Labdaringa obuolių rinkimo akcija Joniškyje: 900 litrų obuolių sulčių vaikams ir seneliams

Labdaringa obuolių rinkimo akcija Joniškyje: 900 litrų obuolių sulčių vaikams ir seneliams

Pirmą kartą organizuota labdaringa obuolių surinkimo akcija Joniškyje baigėsi tikra sėkme – per vieną dieną miesto ir apylinkių gyventojai paaukojo gausybę šviežių obuolių. Iš surinktų vaisių išspausta 900 litrų sulčių – šis kiekis sveiko ir maistingo gėrimo išdalinta tiems, kuriems to reikia labiausiai, – senelių, nakvynės namams bei vaiko ir šeimos gerovės centrui.

Kiekvieną dieną „Ecoservice projektai“ dirba ir susitinka su klientais, todėl netruko pastebėti, kad net kai visi obuolių pyragai iškepti, uogienės išvirtos ir pasirūpinta atsargomis žiemai, ant medžių vaisiai vis dar kabo. Tiek atliekų tvarkymo kompanija kartu su Joniškio savivaldybės administracija pasiūlė gyventojams sprendimą, kuris padėtų susitvarkyti su daugybe obuolių ir tuo pačiu suteiktų galimybę rudens gėrybėmis pasidalinti su vienišais vaikais ir senjorais.

„Vos per vieną dieną Joniškio ir aplinkinių miestelių gyventojai pripildė tris didžiulius maišus sulčių spaudimui tinkamų obuolių. Iš vaisių buvo išspausta net 900 litrų arba 180 pakelių sulčių, o mes šį gėrimą įteikėme senelių namams „Santara“, krizių centrui-nakvynės namams, Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centrui bei Baržėnų senjorų namams“, – akcijos rezultatais dalijosi „Ecoservice projektai“ Jolita Lunskienė, pardavimų vadybininkė.

Per patį derliaus piką – rugsėjo viduryje Joniškio gyventojai galėjo sultims spausti tinkamus obuolius atnešti į dvi patogias surinkimo vietas: netoli SODROS administracinio pastato bei Melioratorių g., šalia 13 gyvenamojo namo. Vos per vieną dieną buvo surinkta daugiau obuolių nei tikėtasi, tad sultimis akcijos iniciatoriai pasidalijo net su keliomis organizacijomis.