Meniu

Logo
EN

Šiukšlių išvežimo paslaugą Jurbarko rajono gyventojams teiks „Ecoservice Klaipėda“

Šiukšlių išvežimo paslaugą Jurbarko rajono gyventojams teiks „Ecoservice Klaipėda“

Jurbarko rajono gyventojams atliekų surinkimo ir tvarkymo paslaugas nuo balandžio mėnesio teikia ekologinių sprendimų bendrovė „Ecoservice Klaipėda“.

Pagal patvirtintus grafikus „Ecoservice Klaipėda“ buitines atliekas iš bendro naudojimo konteinerių surenka ir išveža tris kartus per savaitę, o iš gyventojų privačių valdų jos surenkamos kartą per savaitę.
Atliekų surinkimo grafikus galima rasti internetiniuose puslapiuose https://uabtratc.lt/, www.jurbarkas.lt mūsų interneto svetainėje www.ecoservice.lt, taip pat patogu sekti grafikus įsidiegus nemokamą atliekų valdymo programėlę ECO APP.
„Gyventojai neturėtų jaudintis ryte nesulaukę šiukšliavežės – jos dirba visą dieną. Jurbarko miestą ir rajoną aptarnauja du modernūs automobiliai, kurie mažiau teršia aplinką nes su išmetamosiomis dujomis į orą patenka mažiau kenksmingų medžiagų. Šie sunkiasvoriai automobiliai veikia žymiai tyliau todėl savo kieme praktiškai jų negirdėsite“, – sako „Ecoservice Klaipėda“ Jurbarko padalinio vadovas Saulius Vyšniauskas.

„Ecoservice Klaipėda“ ragina gyventojus atsakingai tvarkyti atliekas ir primena, jog negalima į buitinių atliekų konteinerius išmesti ar šalia konteinerių palikti statybinių atliekų, stambios buitinės technikos, baldų ir jų dalių. Palikus tokias atliekas prie buitinių konteinerių gresia baudos – Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras planuoja prie konteinerių įrengti vaizdo kameras ir pažeidėjus gaudyti.
Stambiagabaritės atliekos turi būti vežamos į joms skirtas aikšteles – Jurbarke tokia aikštelė yra Statybininkų g. 4a

Bendrovė „Ecoservice Klaipėda“ taip pat atkreipia dėmesį, kad Jurbarko rajone surenka ir išveža buitines atliekas bei žaliąsias atliekas o antrinių žaliavų surinkimo ir išvežimo paslaugą teikia kita įmonė – UAB „Jurbarko komunalininkas“.

„Ecoservice Klaipėda“ yra lyderiaujančios atliekų tvarkymo įmonių grupės „Ecoservice“ bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra.
„Ecoservice“ priklauso didžiausiam Baltijos šalyse nepriklausomam privataus ir rizikos kapitalo fondų valdytojui „BaltCap“.
„Ecoservice“ teikia paslaugas ne tik savivaldybėms. Įmonėms bei gyventojai gali užsisakyti statybinių atliekų išvežimo paslaugą, bendrovė nuomoja biotualetus ir praustuvus, išveža nuotekas, tvarko gamybines ir pavojingas atliekas.