Meniu

Logo
EN

Iki balandžio 1 d. iš Širvintų gyventojų bus surenkami atliekų konteineriai

Iki balandžio 1 d. iš Širvintų gyventojų bus surenkami atliekų konteineriai

Atliekų surinkimo bendrovė „Ecoservice“ savo paslaugas Širvintų rajono gyventojams teiks iki balandžio 1 d. Vėliau šia veikla rūpinsis kita konkursą laimėjusi bendrovė. Savo paslaugas baigianti teikti bendrovė „Ecoservice“ iš individualių namų gyventojų surinks buitinių atliekų konteinerius bei išsiųs paskutines sąskaitas už suteiktas paslaugas.

Konteineriai bus surenkami visą kovo mėnesį – priklausomai nuo gyventojų pasirašytos sutarties. Buitinių atliekų konteineriai paskutinį kartą bus ištuštinami kaip numatyta sutartyje pagal atliekų surinkimo grafiką. Paskutinį kartą išvežant atliekas kartu bus surenkami ir konteineriai. Konteineriai privalo būti išstumti net jei nėra pilni.

Bendrovės „Ecoservice“ gyventojams ir įmonėms suteikti buitinių atliekų konteineriai yra bendrovės turtas, kurio vertė yra nurodyta pasirašytose sutartyse. Jei atliekų turėtojai neišstums konteinerių pagal numatytą grafiką kovo mėnesį, bendrovė neturės galimybės susigrąžinti jai priklausančio turto. Tokiu atveju visiems atliekų turėtojams bus išrašytos sąskaitos už konteinerius – už mažą 0,12 m³ konteinerį – 34 eurai, už didelį 0,24 m³ – 42 eurai.

Paskutinius mokėjimų pranešimus už suteiktas paslaugas gyventojai ir įmonės iš bendrovės „Ecoservice“ gaus balandžio viduryje. Šias sąskaitas reikėtų apmokėti ilgai nedelsiant.
Nuo balandžio 1 d. atliekų surinkimo paslaugą Širvintų rajono gyventojams teiks bendrovė „VSA Vilnius“, kuri tiek gyventojams, tiek įmonėms nemokamai pastatys atliekų surinkimo konteinerius. Mokėjimo pranešimus visi gyventojai ir įmonės už suteiktas paslaugas gaus iš savivaldybės paskirto administratoriaus – bendrovės „Širvintų šiluma“.