Meniu

Logo
EN

Prasideda didžiųjų atliekų surinkimas Klaipėdos kiemuose

Prasideda didžiųjų atliekų surinkimas Klaipėdos kiemuose

UAB „Ecoservice“ pradeda nemokamą didžiųjų atliekų surinkimą Klaipėdos mieste. Klaipėdos miesto gyventojai didžiąsias atliekas gali nemokamai atgabenti į didžiųjų atliekų priėmimo aikšteles, arba atiduoti jas atliekų surinkėjui gyvenamųjų kvartalų kiemuose, prieigose.

Du kartus per metus nustatytomis valandomis į gyvenamuosius kvartalus atvažiuoja atliekų surinkėjų mašina, kuri iš gyventojų priima didžiąsias atliekas. Kad būtų patogiau, didžiosios atliekos iš daugiabučių kiemų surenkamos savaitgaliais.

Didžiosios atliekos – tai stambūs buities apyvokos daiktai: baldai, langų rėmai, durys, dviračiai ir kitos namų ūkyje susidarančios didelių matmenų atliekos, kurios dėl savo dydžio negali būti metamos į mišrių komunalinių atliekų surinkimo konteinerius.

Didžiosioms atliekoms nepriskiriamos statybos ir griovimo atliekos, buityje susidarančios pavojingos, elektros ir elektroninės įrangos atliekos, naudotos padangos, plastiko ir popieriaus pakuotės, stiklo tara. Šių atliekų, prašome, nenešti, jos nebus priimamos.

Didžiųjų atliekų surinkimas ir priėmimas vyks nuo liepos 29 d. iki rugsėjo 23 d. Tikslų laiką, kada į jūsų kvartalą atvažiuos speciali šias atliekas surenkanti mašina, galite sužinoti čia.