Meniu

Logo
EN

„Ecoservice projektai“ šią savaitę užbaigs pavasarinius Kėdainių miesto valymo darbus

„Ecoservice projektai“ šią savaitę užbaigs pavasarinius Kėdainių miesto valymo darbus

Atsakydamas į Kėdainių miesto seniūnijos komentarą dėl nekokybiškai atliekamos paslaugos UAB „Ecoservice projektai“ generalinis direktorius Artūras Prokarenka pažymi, kad viena pagrindinių priežasčių, kodėl nutirpus sniegui miesto gatvių kelkraščiuose buvo pilna šiukšlių ir purvo, yra ta, jog miesto seniūnija šaltuoju metų laikotarpiu buvo sustabdžiusi kelkraščių valymo paslaugos teikimą.

Nesutarimai dėl paslaugos kokybės vertinimo kilo dėl to, kad pagal gatvių kelkraščių priežiūros sutarties sąlygas nėra numatytas pavasarinis miesto gatvių kelkraščių valymas. Patirtis kituose miestuose rodo, kad tokiems darbams atlikti reikalingas netrumpas laiko tarpas. Su tuo sutiko ir miesto vadovai – bendrovės ir savivaldybės atstovų susitikimo metu buvo sudarytas pavasarinio gatvių kelkraščių valymo grafikas. Pagal jį UAB „Ecoservice projektai“ įsipareigojo kelkraščius nuvalyti iki balandžio 15 dienos.

Kelkraščių valymo darbai vyksta intensyviai, įmonė investavo papildomai ir į Kėdainių gatves artimiausiomis dienomis išriedės dar vienas vakuuminis automobilis. „Ecoservice projektai“ laikosi grafiko, tad pavasarinis miesto valymas bus užbaigtas laiku.