Meniu

Logo
EN

Šilutės gyventojai kviečiami pasirūpinti mišrių atliekų konteinerių suženklinimu

Šilutės gyventojai kviečiami pasirūpinti mišrių atliekų konteinerių suženklinimu

Visi Šilutės individualių namų gyventojai turi pasirūpinti, kad jų turimi mišrių atliekų konteineriai būtų suženklinti laiku. Konteineriai bus ženklinami nuo spalio 22 d. Viskas, ką reikia padaryti gyventojams – atliekų surinkimo dieną išstumti turimus konteinerius už savo teritorijos vartų.

Kodėl reikia suženklinti?

Konteinerių ženklinimas yra būtina dvinarės rinkliavos dalis – elektroniniai žymekliai ant konteinerių leidžia fiksuoti konkretaus konteinerio ištuštinimų skaičių. Ši informacija bus aktuali, skaičiuojant kintamąją rinkliavos dalį.

„Kviečiame gyventojus išstumti atliekų konteinerius išvežimo dieną, nepaisant to, ar konteineriai yra pilni, ar tušti. Konteinerio ženklinimui nereikia, kad jis būtų užpildytas“, – sako „Ecoservice Klaipėda“ padalinio vadovas Saulius Vyšniauskas.

Konteinerius būtina palikti visai dienai. Jei iki vakaro darbuotojai nespės suženklinti jūsų konteinerių, juos vėl visai dienai reikia išstumti kito atliekų vežimo metu.

Gyventojai gyvenantys šalia siaurų gatvelių savo konteinerius išstumti turėtų į erdvesnę vietą, kur gali privažiuoti šiukšliavežės. Tais atvejais, kai į vieną vietą yra sustumiami kelių namų konteineriai, jų gyventojai ant savo konteinerių turėtų nurodyti adresą. Tai yra būtina sąlyga konteinerių suženklinimui, nes kiekvienas konteinerio lipdukas bus priskirtas konkrečiam namui.

Kur galima kreiptis?

Konteinerių ženklinimą Šilutės mieste ir rajone vykdo atliekų tvarkymo įmonė „Ecoservice Klaipėda“. Norintys gauti išsamesnės informacijos apie konteinerių ženklinimą turėtų atvykti į „Ecoservice Klaipėda“ būstinę, adresu Kūdros g. 34, Grabupių k., Šilutės raj. arba kreiptis telefonu 8 449 74307 .

Individualių namų gyventojai, kurie dar neturi mišrių komunalinių atliekų konteinerio ir norėtų jį gauti, turėtų kreiptis į Šilutės rajono savivaldybės, viešųjų paslaugų skyrių, esantį pirmame aukšte adresu Lietuvininkų g. 8, Šilutė. Konteinerius, skirtus antrinių atliekų rūšiavimui, galite nemokamai pasiimti atvykus į UAB „Ecoservice Klaipėda“, Kūdros g. 34, Grabupių k., Šilutės raj.