Meniu

Logo
EN

Klaipėdoje „Ecoservice“ iš esmės atnaujins transporto parką

Klaipėdoje „Ecoservice“ iš esmės atnaujins transporto parką

Ekologinių sprendimų bendrovė „Ecoservice“ kitais metais Klaipėdoje planuoja iš esmės atnaujinti valdomą transporto parką. 2022 m. jau suplanuotos papildomos 3 mln. eurų investicijos į automobilių parko atnaujinimą ir plėtrą, iš kurių beveik 2 mln. skirti būtent Klaipėdos regionui.

Technikos parko modernizavimas

„Ecoservice“ specializuotų automobilių parkas yra vienas moderniausių visose Baltijos šalyse. Kasmet investuodama į automobilių parko atnaujinimą, bendrovė siekia pasiūlyti efektyvesnes ir ekologiškesnes paslaugas. Klaipėdoje ir Neringoje atliekas surenkanti „Ecoservice Klaipėda“ šiais metais jau įsigijo 3 naujas šiukšliavežes „Scania“, o kitais metais specializuotų automobilių parkas atsinaujins dar 7 automobiliais.

„Planuojame visiškai atnaujinti Klaipėdos automobilių parką. Šiemet įsigijome naujos technikos už beveik pusę milijono eurų – viena nauja šiukšliavežė skirta pusiau požeminiams konteineriams aptarnauti, kitos dvi – įprastiems antžeminiams. Modernūs automobiliai patogesni darbuotojams ir leis užtikrinti geriausią paslaugų kokybę gyventojams“, – sako Saulius Budrevičius, „Ecoservice“ generalinis direktorius.

11 „Ecoservice“ šiukšliavežių Klaipėdos regione per savaitę ištuština daugiau nei 26 tūkstančius konteinerių. Visą „Ecoservice“ automobilių parką Lietuvoje šiuo metu sudaro daugiau nei 400 specializuotų transporto priemonių, iš kurių daugiau kaip 200 automobilių skirti įvairių rūšių atliekoms surinkti, kita dalis – teritorijų ir kelių priežiūros darbams atlikti.

Dėmesys darbuotojų patogumui

Moderni technika sudaro galimybę teikti kokybiškesnes paslaugas klientams ir efektyviau atlikti darbus, taip pat patogesnės darbuotojams. Visos Klaipėdos automobilių parką papildančios šiukšliavežės „Scania“ bus su žemagrindėmis L formos kabinomis, kurios vairuotojams palengvina darbą mieste ir leidžia saugiau pasiekti nepatogiose vietose esančius konteinerius.

„Siekiame efektyviai organizuoti veiklą ir investuoti į tvarius sprendimus, todėl nuosekli automobilių parko modernizacija yra ypač svarbi. Vairuoti dideles transporto priemones mieste visada yra iššūkis, o įvairios kliūtys daugiabučių kiemuose vairuotojams yra kasdienybė.

Todėl renkantis naujas transporto priemones mums buvo reikšminga kiekviena detalė – automobilių komplektacija daro reikšmingą įtaką darbo patogumui ir veiklos našumui“, – teigia S. Budrevičius.

Dideli langai ir geresnis matomumas palengvina ekipažo darbą ypač siauruose kiemų įvažiavimuose, kuriais laviruojant kartais svarbus kiekvienas milimetras. Automobiliuose taip pat integruotos kameros, visos kelionės metu fiksuojančios vaizdą aplink jį 360 laipsnių kampu.

Nauji automobiliai darbuotojams bus patogesni ir dėl žemų įlipimo laiptelių. Retas susimąsto, kad konteinerius aptarnaujantys darbuotojai per dieną įlipa ir išlipa iš automobilio šimtus kartų, todėl itin svarbu, kad jie tą galėtų daryti greitai ir patogiai, sumažėtų traumų tikimybė.

„Įmonės instruktoriai taip pat skiria didelį dėmesį sudėtingomis sąlygomis dirbančių vairuotojų kompetencijoms ugdyti. Reguliariai vykdomi vairuotojų mokymai, kai kartu su ekipažu į reisą vyksta instruktorius, kuris stebi vairuotojų darbą, teikia pastabas, patarimus ir rekomendacijas.

Dažniausiai ekipaže dirba trys asmenys, todėl mokymų metu visavertė keturvietė kabina, esanti naujausiuose automobiliuose, labai praverčia tobulinant vairuotojų-specialistų įgūdžius“, – paaiškina S. Budrevičius.

Prioritetas – gamtą saugantys sprendimai

Modernus specializuotų automobilių parkas kuria tvaresnę ir patogesnę paslaugą. Mažiau taršūs, efektyviai dirbti leidžiantys automobiliai ne tik taupo laiką, tačiau ir užtikrina mažesnes energijos sąnaudas bei patogumą darbuotojams.

Naudojant modernius automobilius galima vienu metu surinkti kelių rūšių atliekas, vienu metu ir ištuštinti, ir išplauti konteinerius – šiems darbams atlikti nereikia siųsti atskiro transporto. Įdiegti naujausi technologiniai sprendimai leidžia automatiškai užfiksuoti konteinerio aptarnavimo faktą, atliekų svorį.

Visuose automobiliuose įdiegtos konteinerių identifikavimo ir svėrimo sistemos. Aptarnaujant konteinerius, duomenys realiuoju laiku perduodami ir į paslaugos pirkėjo programines įrangas – tai užtikrina paslaugų suteikimo skaidrumą.

„Siekiame, kad paslaugos gyventojams būtų suteiktos kokybiškai ir laiku, taip pat svarbūs gamtą tausojantys sprendimai, atsakingas rūpinimasis aplinkos tvarkymu, todėl nuosekliai investuojame į modernias transporto priemones ir valdomo automobilių parko atnaujinimą. Visi įsigyjami automobiliai atitinka itin griežtus Europos Sąjungos aplinkosauginio standarto „Euro 6“ reikalavimus“, – teigia S. Budrevičius.

„Euro 6“ standarto reikalavimai užtikrina, kad modernios transporto priemonės kiek įmanoma sumažintų kenksmingų išmetamųjų dujų kiekį. Aplinkai draugiškesni automobiliai dirbs ne tik Klaipėdos regione, bet ir kituose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Marijampolėje, Šalčininkuose, Trakuose, Varėnoje, Radviliškyje ir Širvintose.