Meniu

Logo
EN

Informacija gyventojams dėl Vilniaus atliekų rūšiavimo centre įvykusio gaisro

Informacija gyventojams dėl Vilniaus atliekų rūšiavimo centre įvykusio gaisro

Rugpjūčio 5 d. priešpiet Vilniuje esančiame „Ecoservice“ rūšiavimo centre Gariūnų g. 71, įsiplieskė ir žaibiškai išplito gaisras, apie tai nedelsdami pranešėme pareigūnams, evakavome darbuotojus. Laimei, įvykio metu žmonės nenukentėjo.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdyba sekmadienį vakare pranešė, kad gaisras suvaldytas. Visiems gelbėtojams reiškiame išskirtinę ir nuoširdžią padėką. Gerai, kad pavyko sėkmingai suvaldyti gaisrą, tačiau suprantame, kad gesinimo veiksmai sukėlė nepatogumų gyventojams, dėl to labai apgailestaujame ir atsiprašome.

Aktyviai bendradarbiaujame ir teikiame visą reikiamą informaciją bei pagalbą institucijoms ir pareigūnams. Taip pat įmonėje iš karto pradėjome vidinį tyrimą. Atliekų kiekių apskaita įmonėje vykdoma griežtai laikantis reikalavimų, veiklavietėje laikomas atliekų kiekis neviršijo leistino pagal turimą leidimą. Tikime, kad visos įvykio priežastys ir aplinkybės bus nustatytos tyrimo metu.

Šiuo metu dirbame ir priimame reikiamus sprendimus, kad įmonės paslaugos ir įsipareigojimai būtų toliau vykdomi. Konteinerių aptarnavimas tiek Vilniaus mieste, tiek kituose miestuose ir rajonuose vyksta įprastai.

Dar kartą atsiprašome gyventojų dėl gaisro gesinimo metu iškilusių nepatogumų.

Visais su gaisru ir jo gesinimu susijusiais klausimais prašome kreiptis el. paštu ecoservice@ecoservice.lt.