Meniu

Logo
EN

„Ecoservice“ atnaujina automobilių parką

„Ecoservice“ atnaujina automobilių parką

Komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų tvarkymo įmonė „Ecoservice“ investuoja į automobilių parko atnaujinimą. „Luminor“ bankas suteikė 1,5 mln. eurų paskolą bendrovei įsigyti mažiau anglies dvideginio naudojančioms ir labiau aplinką tausojančioms šiukšliavežėms. Aplinkai draugiškesnis transportas bus naudojamas tvarkant Vilniaus, Šiaulių, Marijampolės, Mažeikių, Jurbarko, Šilalės ir Pagėgių atliekas.

Iš viso „Ecoservice“ įsigijo 10 modernių „Scania“ šiukšliavežių, bendra pirkinio suma siekia 1,7 mln. eurų. Automobiliai atitinka itin griežtus Europos Sąjungos aplinkosauginio standarto „Euro 6“ reikalavimus, vieni jų aptarnaus įprastus konteinerius, kiti pusiau požeminius atliekų konteinerius. Tarp pirkinių – ir vienas trijų sekcijų automobilis, kuris vienu metu leidžia surinkti išrūšiuotas atliekas ir jų nesumaišo tarpusavyje.

„Sparčiai besikeičiančiame pasaulyje poreikis švariai aplinkai ir tvariam vartojimui jau tampa būtinybe. Visuomenė nori prisidėti prie aplinkosaugos problemų sprendimo ir to reikalauja iš politikos, verslo lyderių. Todėl mes taip pat esame suinteresuoti investuoti į gamtą tausojančius sprendimus ir remti tuos, kurie atsakingai rūpinasi aplinkos tvarkymu ir jos išsaugojimu ateičiai. Džiaugiamės plėtodami bendradarbiavimą su ilgamečiu partneriu „Ecoservice“, kurie nuosekliai investuoja į moderniausias priemones, tuo prisidėdami prie mūsų šalies gerovės augimo“, – sako Jonas Urbonas, „Luminor“ banko verslo bankininkystės departamento Lietuvoje vadovas.

Bendrovės „Ecoservice“ generalinio direktoriaus Sauliaus Budrevičiaus teigimu, visą „Ecoservice“ automobilių parką sudaro daugiau kaip 230 specializuotų transporto priemonių, tai – vienas moderniausių tokių autoparkų visose Baltijos šalyse.

„Nuo pat įmonės įkūrimo, „Ecoservice“ veikla susijusi su antrinių žaliavų surinkimu, rūšiavimu, paruošimu perdirbti bei saugiu kitų atliekų tvarkymu, todėl aplinkosauga išlieka esminiu įmonės veiklos variklių. Šviečiame ir skatiname visuomenę prisidėti prie gamtos išteklių ir energijos tausojimo, mažinti į sąvartynus patenkančių atliekų kiekius ir , neigiamą poveikį aplinkai. Kiekvieną dieną teikdami savo paslaugas orientuojamės į visas priemones kurti švarią aplinką žmonėms“, – teigia S. Budrevičius.

 

Apie „Ecoservice“:

Daugiau kaip dvidešimt penkiose Lietuvos savivaldybėse veikianti „Ecoservice“ veiklą vykdo jau 25 metus ir rūpinasi komunalinių, statybinių, gamybinių ir stambiagabaričių atliekų bei antrinių žaliavų tvarkymu. Nuomoja biotualetus, teikia dezinfekcijos nuo COVID-19, teritorijų priežiūros, kelių valymo ir žvyrkelių laistymo paslaugas