Meniu

Logo
EN

Obuolių surinkimo akcija – dovanokite gerumą Joniškio vaikams ir senjorams

Obuolių surinkimo akcija – dovanokite gerumą Joniškio vaikams ir senjorams

Šį sekmadienį (rugsėjo 16 d.) UAB „Ecoservice projektai“ kartu su savivaldybės administracija organizuoja obuolių surinkimo akciją, kurios tikslas – skatinti joniškiečius dovanoti obuolius, iš kurių išspaustos sultys bus dovanotos senelių bei vaikų globos namams.

Šių metų vasarą ir rudenį obuolių derlius ypatingai gausus – net šakos lūžta! Todėl atliekų tvarkymo kompanija „Ecoservice projektai“ su Joniškio savivaldybe skatina soduose ir kiemuose užaugintus obuolius kviečia atvežti į obuolių surinkimo vietas. Tinkamus sultims spausti obuolius gyventojai gali pristatyti į sau patogiausią priėmimo vietą: Joniškyje netoli SODROS administracinio pastato bei Melioratorių g. šalia 13 gyvenamojo namo. Obuolių lauksime visą sekmadienį – nuo 10 val. iki 18 val.

Po tokių šiluma ir gėrybėmis dosnių vasaros bei rudens kviečiame nepraleisti progos ne tik pasidalinti gerumu, bet ir atlaisvinti žemę nuo nereikalingų obuolių. Jūsų dosnumas neliks nepastebėtas – dovanojant rudens gėrybes suteiksite galimybę vienišiems vaikams ir senjorams paragauti šviežių ir maistingų obuolių sulčių.