Meniu

Logo
EN

Grąžinta konteinerių pasaugos sutartis – laisvalaikio pramogos jums. Skelbiami konkurso laimėtojai

Grąžinta konteinerių pasaugos sutartis – laisvalaikio pramogos jums. Skelbiami konkurso laimėtojai

Gegužės mėnesį, modernizuojant Šiaulių miesto atliekų tvarkymo sistemą, individualių namų gyventojams buvo išdalinti nauji konteineriai. Po naujojo konteinerio dangčiu šiauliečiai turėjo rasti ir pasaugos sutartį. Ją UAB „Ecoservice projektai“ komanda kviečia pasirašyti, grąžinti bendrovei ir laimėti smagių prizų.

Pagrindinis konkurso laimėjimas – skrydis oro balionu. Taip pat kiekvieną savaitę burtu keliu bus renkami laimingieji, kuriems atiteks papildomos dovanos – 3 dvigubi pakvietimai į filmą ir 1 kvietimas pasimėgauti vakariene „Žvejų užeigoje“.

Konkurse dalyvaus visos iki 2019 m. rugpjūčio 1 d. grąžintos sutartys, kuriose bus nurodyti teisingi gyventojo duomenys: vardas, pavardė, kontaktai bei parašas. Užpildytos sutarties nuotrauką arba kopiją galima atsiųsti el. paštu projektai@ecoservice.lt arba į UAB „Ecoservice projektai“ biurą adresu Pramonės g. 8, Šiauliai.

Pagrindinio prizo laimėtojas bus renkamas iš visų grąžintų ir teisingai užpildytų sutarčių. Laimėję pakvietimus į filmą ir vakarienę bus skelbiami kiekvieną pirmadienį 10 val. ryto interneto svetainės www.ecoservice.lt/siauliai/naujienų skiltyje. Konkurse negali dalyvauti UAB „Ecoservice“ ir UAB „Ecoservice projektai“ darbuotojai ir jų šeimos nariai.

 

1 savaitės laimėtojai (birželio 10d)

Pakvietimus į filmą laimėjo:

Egidijus Kalinaitis

Rita Bizauskienė

Sigitas Lazdauskas

Pakvietimą į vakarienę laimėjo

Irina Vingrienė

 

Sveikiname laimėtojus!