Meniu

Logo
EN

Tvarkome, surenkame ir išvežame kapinių atliekas Anykščių mieste ir rajone. Suteikiame konteinerius kapinių atliekoms. Taip pat išvežame antrines žaliavas, komunalines atliekas, suteikiame antrinių žaliavų, buitinių atliekų konteinerius Anykščių mieste ir rajone. Šiukšlių išvežimo grafikus rasite www.ecoservice.lt svetainėje.

Rūšiavimas yra viena svarbiausių veiklų, kuria kiekvienas galime prisidėti prie aplinkos saugojimo ir taršos mažinimo. Net ir lankydami bei rūpindamiesi artimųjų kapais turime rūšiuoti susidarančias atliekas.

Atsižvelgiant konteinerių pastatymo galimybes, higienos normas, atliekų tipą, faktinį sukaupiamų atliekų kiekį, sezoniškumą, parenkami tinkamiausios rūšies konteineriai (komunalinių ir žalių atliekų), jų skaičius bei išdėstymas. Parenkant konteinerius įvertinama ir konteinerių pastatymo vieta.

Siūlomi konteineriai:

  • 1,1 m3 arba 0,77 m3 talpos plastikiniai konteineriai
  • 1,1 m3 metaliniai konteineriai

Kapinių lankytojai turi atskirti žaliąsias atliekas nuo kitų atliekų ir jas mesti į žaliosioms atliekoms skirtus konteinerius, o žvakių liekanas, išdegusias žvakides, vainikų kaspinus – į buitinių atliekų konteinerius.

Gaukite pasiūlymą

Tel. +370 800 53533
arba užpildykite formą:
    *- pažymėti laukai privalomi