Antrinės žaliavos – tai perdirbti tinkamos pakuočių, stiklo, plastiko, metalo, popieriaus ir kartono atliekos. Mūsų naudojami antrinių žaliavų surinkimo konteineriai yra nauji ir modernūs, atliekas iš jų išvežame specialios paskirties sunkiasvoriais automobiliais su įmontuotais presais ir konteinerių kėlimo įrenginiais.

Antrinių žaliavų surinkimas iš individualių namų valdų

Antrines žaliavas iš privačiose valdose esančių konteinerių surenkame moderniomis šiukšliavežėmis, kuriose įmontuoti inovatyvūs bunkeriai su pertvaromis, leidžiantys vienu metu surinkti trijų rūšių išrūšiuotas atliekas: buitines ir perdirbti skirtas stiklo, plastiko bei popieriaus atliekas.

Individualių namų gyventojams, norintiems rūšiuoti buitines atliekas, statomos dviejų tipų talpos – popieriaus/plastiko/metalo atliekoms ir stiklo atliekoms rūšiuoti skirti konteineriai.

Kokias atliekas galima mesti į šiuos konteinerius, galite sužinoti plastiko/popieriaus  ir stiklo atliekų rūšiavimo atmintinėse.
Antrinių žaliavų ir buitinių atliekų išvežimo grafiką galite sužinoti čia.

Antrinių žaliavų surinkimas iš privačių įmonių ir įstaigų

Įmonių ir įstaigų kiemuose galime pastatyti specialius antrinėms žaliavoms rinkti skirtus konteinerius. Antrinių žaliavų išvežimas yra nemokamas pagal iš anksto suderintą grafiką.

Lauke statomi atliekoms rūšiuoti skirti plastiko-popieriaus (1,1 m³) ir stiklo (0,12 m³) konteineriai

Antrinių žaliavų surinkimas iš gamybos įmonių

Vykdydamos veiklą įvairios gamybos įmonės, spaustuvės, prekybos centrai sukaupia didžiulius kiekius popieriaus, plėvelės ir kitų antrinių žaliavų bei įvairių pakuočių atliekų. Mes tokioms įmonėms siūlome specialią įrangą – presuojamuosius konteinerius, didelės talpos tinklinius ar metalinius (5 m³) konteinerius. Tai padeda įmonėms patogiai ir saugiai kaupti susidarančias atliekas.

Gamybos įmonių teritorijose statomi antrinių žaliavų konteineriai ir talpyklos:

ecoservice-melyna-deze

Metaliniai arba tinkliniai 3–5 m³ konteineriai, skirti plastikui, popieriui bei stiklui surinkti

ecoservice-zalia-deze

Konteineriai skirti atliekoms, kurios gali būti presuojamos (plastikas, popierius, buitinės atliekos ir t. t.). Presas veikia įjungtas į elektros tinklą. Tinkamas tokiose įmonėse, kur per savaitę susidaro daugiau kaip 40 m³ atliekų.

Susisiekite:

Vilniaus mieste

Mindaugas Šeštokas
Antrinių žaliavų verslo vadovas
mindaugas.sestokas@ecoservice.lt
M 8 686 78431

Fiziniams asmenims Vilniaus mieste:

Mindaugas Stanevičius
Vadybininkas – administratorius
mindaugas.stanevicius@ecoservice.lt
M 8 682 58375
T 8 5 264 9254

Įmonėms Vilniaus mieste:

Edgaras Blaževičius
Antrinių žaliavų vadybininkas
edgaras.blazevicius@ecoservice.lt
M 8 618 53731
T 8 5 250 3774

Kontaktai kituose miestuose