„Ecoservice“ įmonių grupei vadovauja S. Urbonas

Nuo šių metų vasario 14 dienos ekologinių sprendimų bendrovei „Ecoservice“ vadovauja Saulius Urbonas. S. Urbonas pakeitė laikinai bendrovei vadovavusią Daivą Skrupskelienę, kuri ir toliau lieka dirbti bendrovėje.

Pasak privataus ir rizikos kapitalo fondų valdytojo „BaltCap“, kuriam priklauso „Ecoservice“, investicijų direktoriaus Šarūno Aleknos, svarbiausias iššūkis naujam vadovui bus sėkmingai perimti rinkos lyderės valdymą.

„Ieškojome profesionalo, kuris turėtų ne tik vadovavimo patirties, bet ir naujų idėjų kraitį. Komunalinių paslaugų versle itin svarbu užtikrinti efektyvų procesų valdymą ir palaikyti abipusį ryšį su klientais. Neabejoju, kad didelė ir įvairiapusė S. Urbono patirtis ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinėse įmonėse pasitarnaus plečiant ir gerinant paslaugas klientams“, – sako Š. Alekna.

Urbonas prieš tai užėmė „NDX Energijos“ plėtros direktoriaus poziciją, buvo „Mispol S. A.“ stebėtojų tarybos pirmininku, vadovavo bendrovei „Fresh Market“, buvo maisto produktų didmenine prekyba užsiimančių įmonių direktorius.

„Rinka, kurioje dirba „Ecoservice“ grupės įmonės, man yra naujas iššūkis, tačiau tikiu, kad sukaupta vadybinė ir vadovavimo patirtis leis efektyviai įgyvendinti tikslus, kuriuos mums kaip ekologinių sprendimų bendrovei kelia mūsų klientai, kolegos ir akcininkai“, – teigė naujasis „Ecoservice“ generalinis direktorius S. Urbonas.