Parsisiųsti rūšiavimo atmintinę

 

Vilniaus padalinys

KOMUNALINIŲ ATLIEKŲ IŠVEŽIMAS

Kaip pasirašyti sutartį dėl komunalinių atliekų išvežimo?
Sutartį galima pasirašyti dviem būdais: atvykti į biurą Vilniuje, Minsko pl. 26A, ir vietoje sudaryti sutartį arba paslaugą užsisakyti mūsų tinklalapyje užpildžius paslaugos užsakymo formą. Vadybininkai, gavę laišką, parengs sutartį ir išsiųs nurodytu elektroniniu adresu. Pasirašytą sutarties kopiją jūs atsiųsite atgal vadybininkui. Sutarties originalus išsiųsime jūsų nurodytu adresu paprastu paštu.

Ar komunalinių atliekų išvežimo sutartis sudaroma terminuotam laikotarpiui?
Sutartis dėl komunalinių atliekų išvežimo paslaugos teikimo sudaroma neterminuotai. Jei nė viena iš sutartį sudariusių šalių nepareiškia noro nutraukti sutartį, ji savaime pratęsiama.

Kaip dažnai vežate buitines atliekas?
Buitines atliekas vežame kiekvieną arba kas antrą savaitę pagal užsakovo poreikį. Rečiau nei kas antrą savaitę grafiko nesudarome.

Ar duodate nemokamai buitinių atliekų konteinerį?
Buitinių atliekų konteinerių nemokamai neduodame. 0,12 m³ arba 0,24 m³ konteinerį galima įsigyti iš mūsų arba jūsų pasirinktame prekybos centre.
Jeigu jau turite konteinerį komunalinėms atliekoms, jis turi būti tvarkingas, nesugadintas, su ratukais. Konteinerius Vilniaus mieste pristatome nemokamai.

Didesnius konteinerius, tokius kaip 0,77 m³ arba 1,1 m³, nuomojame.

Ar galima į buitinių atliekų konteinerį mesti žolę?
Žolės mesti negalima, nes tai ne buitinė atlieka. Žaliąsias atliekas (šakos, lapai, žolė) galima perduoti įmonei UAB „Biastra Plius“ arba UAB „Biodegra“.

Ar teikiate maisto atliekų surinkimo paslaugas?
Maisto atliekų surinkimo paslaugos neteikiame.

Ką draudžiama ir ką galima mesti į buitinių (mišriųjų komunalinių) atliekų konteinerius?

Visą svarbiausią informaciją rasite čia.

Kur galiu nuvežti atliekas, netinkančias mesti į buitinių atliekų konteinerius?
Visą svarbiausią informaciją rasite čia.

ANTRINIŲ ŽALIAVŲ IŠVEŽIMAS

Ar galiu gauti antrinių žaliavų išvežimo paslaugą?
Antrinių žaliavų išvežimo paslaugą teikiame fiziniams asmenims, pasirašiusiems buitinių atliekų išvežimo sutartį ir turintiems savo antrinių žaliavų konteinerius arba gavusiems savivaldybės skirtus konteinerius.

Juridiniams asmenims antrinių žaliavų išvežimo paslaugą taip pat suteikiame pagal pageidavimą ir teritorijos galimybes. Konteinerius kaupti rūšiuotoms atliekoms galite naudoti savo, jei jie yra standartiniai, arba nuomotis iš mūsų.

Ar antrinių žaliavų išvežimas mokamas?
Antrinių žaliavų išvežimo paslaugą teikiame nemokamai tiek juridiniams, tiek fiziniams asmenims.

Ką galiu mesti į antrinių žaliavų konteinerius?
Atmintinę klientams, kurie naudojasi rūšiavimo konteineriais individualiose valdose, galite rasti čia. Juridiniai asmenys ir daugiabučiuose gyvenantys „Ecoservice“ klientai rūšiavimo atmintinę gali rasti čia.

Kokiu grafiku išvežamos antrinės žaliavos iš mano namų valdos?
Grafikus galite rasti čia.

Kur keliauja mano išrūšiuotos atliekos?
Pirmiausia atliekos vežamos į perkrovimo bei rūšiavimo stotį, ten dar kartą kruopščiai išrūšiuojamos. Išrūšiuotos atliekos keliauja į perdirbimo gamyklas.

Ar antrines žaliavas išvežate tą pačią dieną kaip ir komunalines atliekas?
Komunalines atliekas ir antrines žaliavas iš individualių valdų išvežame tą pačią dieną dėl modernių šiukšliavežių, kuriose įmontuoti inovatyvūs bunkeriai su pertvaromis, leidžiantys vienu metu surinkti trijų rūšių išrūšiuotas atliekas: buitines ir perdirbti skirtas stiklo, plastiko / popieriaus atliekas.

Ar surenkate rūšiuotas atliekas maišuose?
Rūšiuotas atliekas surenkame tik konteineriais. Jei į rūšiavimo konteinerius nebetelpa antrinės žaliavos, jas galite sudėti į mėlynos ar geltonos spalvos maišą ir pastatyti šalia rūšiavimo konteinerių jų aptarnavimo dieną.

STATYBINIŲ ATLIEKŲ IŠVEŽIMAS

Kokia yra statybinių atliekų išvežimo kaina?
Statybinių atliekų išvežimo kaina priklauso nuo jūsų turimų statybinių atliekų. Dėl išvežimo kainos turite konsultuotis su vadybininkais.

Kokios talpos yra konteineriai, skirti statybinėms atliekoms kaupti?
Statybinėms ir stambiagabaritėms atliekoms kaupti galime pasiūlyti 1 m³, 7 m³, 7,5 m³, 9 m³, 10 m³, 12 m³, 15 m³, 20 m³, 22 m³, 30 m³, 32 m³, 38 m³ konteinerius.

Ar parduodate ir išvežate statybines atliekas didmaišiais?
Taip, kaina derinama su kiekvienu klientu atskirai. Detalesnę informaciją rasite čia.

Ar atvykstate į statybos objektą sukrauti statybinių atliekų į konteinerius?
Statybines atliekas į konteinerius turi sukrauti patys klientai. Teikiame tik statybinio konteinerio pastatymo, pakeitimo ir išvežimo paslaugą.

Kaip vyksta statybinių atliekų rūšiavimas?
Pagal kliento poreikį jo teritorijoje pastatome atitinkamą kiekį statybinių atliekų konteinerių. Atskirų rūšių statybinės atliekos metamos į skirtingus konteinerius. Negalima maišyti perdirbti tinkamų atliekų, t. y. plytų, betono, gelžbetonio, čerpių, keramikos, su perdirbti netinkamomis atliekomis (pvz., gipso kartonu, laminatu, linoleumu, kilimine danga, užterštomis plėvelėmis, plastiku, metalu, popieriumi nuo cemento, ruberoidu ir t. t.).

Atskirai kraunama mediena, švarus popierius, plėvelės.

Draudžiama krauti pavojingas, elektronikos, žaliąsias atliekas, pilti nuotekas (fekalijas), biodegraduojančias atliekas ir t. t.

Taip pat draudžiama krauti asbestines atliekas, išskyrus klientams, kurie dalyvauja europinėje stogų keitimo programoje. Asbestines atliekas priima pavojingas atliekas tvarkančios įmonės, tokios kaip UAB „Toksika“.

Kokiam laikotarpiui pastatomas statybinių atliekų konteineris (kiek laiko galiu juo naudotis)?
Statybinių atliekų konteinerį pastatome 5 dienoms, per jas turite sukrauti statybines atliekas ir užsakyti išvežimo arba pakeitimo paslaugą.

Kur galiu perduoti nedidelį kiekį mišrių statybinių atliekų?
Jei esate fizinis asmuo, atliekas galite atiduoti Vilniaus apskrities atliekų centro eksploatuojamose atliekų aikštelėse (www.vaatc.lt). Iš juridinių asmenų mišrios statybinės atliekos nepriimamos.

Ar „Ecoservice“ atliekų aikštelėje Gariūnų g. 71 priimamos statybinės atliekos?
Šiuo metu statybinių atliekų aikštelėje nepriimame.

GAMYBINIŲ ATLIEKŲ IŠVEŽIMAS

Kas yra gamybinės atliekos?

Gamybinėmis atliekomis laikomos medžiagų (žaliavų), pusgaminių ir kitų materialinių išteklių, susidarančių produkcijos gamybos (darbų atlikimo, paslaugų teikimo) procese, likučiai, visiškai arba iš dalies praradę pirmines vartojimo savybes (chemines ar fizines).

Kokia yra gamybinių atliekų išvežimo kaina?
Gamybinių atliekų išvežimo kaina priklauso nuo jūsų turimų gamybinių atliekų. Dėl išvežimo kainos turite konsultuotis su vadybininkais.

Kokios talpos yra konteineriai, skirti gamybinėms atliekoms kaupti?
Gamybinėms atliekoms kaupti galime pasiūlyti 1 m³, 7 m³, 7,5 m³, 9 m³, 10 m³, 12 m³, 15 m³, 20 m³, 22 m³, 30 m³, 32 m³, 38 m³ konteinerius.

Ar parduodate ir išvežate gamybines atliekas didmaišiais?
Taip, kaina derinama su kiekvienu klientu atskirai. Užsakymą galite pateikti el. paštu edgaras.blazevicius@ecoservice.lt arba tel. nr. (8 5) 250 37 74.

Ar atvykstate į objektą sukrauti gamybinių atliekų į konteinerius?
Gamybines atliekas į konteinerius turi sukrauti patys klientai. Teikiame tik  konteinerio pastatymo, pakeitimo ir išvežimo paslaugą.

BIOTUALETŲ PASLAUGOS TEIKIMAS

Kokiuose miestuose teikiate biotualetų nuomos ir priežiūros paslaugą?
Paslaugą teikiame Vilniaus ir Kauno regionuose. Dėl aptarnavimo kituose regionuose reikia konsultuotis su vadybininkais.

Per kiek laiko pristatote biotualetą?
Biotualetą atvežame per 2 darbo dienas po sutarties pasirašymo. Kiekvienu atveju atvežimas derinamas su atsakingu vadybininku.

Kokiam laikotarpiui nuomojate biotualetą?
Biotualetai gali būti nuomojami nuo 1 d. d. iki neterminuoto laiko. Kiekvienu atveju derinama su užsakovu pagal jo poreikį.

Kas sudaro paslaugos kainą ir nuo ko ji priklauso?
Paslaugos kaina priklauso nuo nuomojamų biotualetų skaičiaus, priežiūros dažnumo bei nuomos trukmės. Mėnesio mokestis susideda iš nuomos ir priežiūros kartų skaičiaus. Galutinė kaina derinama su kiekvienu klientu atskirai.

Kas įeina į biotualetų valymo paslaugą?
Priežiūros paslaugą sudaro nešvarumų išvalymas, tualeto nuplovimas iš išorės ir vidaus aukšto slėgio vandens siurbliu, aromatinio skysčio užpylimas, tualetinio popieriaus atsargų papildymas.

Koks biotualetų valymo dažnumas ir kas jį nustato?
Tai priklauso nuo tualetu besinaudojančių žmonių skaičiaus. Valymų skaičių galima įtraukti į sutartį pagal iš anksto sutartą valymo grafiką arba atvykstame pagal kliento poreikį, suderinus telefonu.

Ar reikalingos miesto komunikacijos ir koks trumpiausias bei ilgiausias nuomos laikas?
Nuomojant biotualetus nereikia elektros, vandentiekio, kanalizacijos. Nuoma galima ir vienai dienai, ir visiems metams. Laikas neribojamas.

Kaip ir kada mokėti už biotualetų nuomos paslaugą?
Visi mokėjimui reikalingi rekvizitai bus nurodyti sutartyje ir už paslaugą išrašytoje sąskaitoje faktūroje. Apmokėjimo terminas derinamas individualiai.

ATSISKAITYMO UŽ PASLAUGAS KLAUSIMAI

Kokiu būdu galiu gauti sąskaitas faktūras už suteiktas paslaugas?
Mes, dirbdami aplinkos apsaugos srityje, kviečiame savo klientus atsakingai pažvelgti į savo aplinką – atsisakyti popierinių sąskaitų, pasirenkant gauti sąskaitas elektroniniu būdu. Tai galima padaryti užpildžius sąskaitų gavimo internetu susitarimą, kurį galite atsisiųsti čia

Užpildytus susitarimus gauti elektronines sąskaitas galite siųsti:

 • paštu, adresu: UAB „Ecoservice“, Minsko pl. 26A, LT-13278 Vilnius;
 • faksu 8 (5) 264 9259;
 • elektroniniu paštu ecoservice@ecoservice.lt

Informuojame, kad popierinių sąskaitų juridiniams asmenims nesiunčiame. Asmenims, nepasirašiusiems elektroninių sąskaitų gavimo susitarimo, popierinės sąskaitos bus apmokestinamos 0.58 € / sąsk. mokesčiu.

Kur galiu atsiskaityti už suteiktas paslaugas?
Už bendrovės „Ecoservice“ teikiamas paslaugas galite atsiskaityti bankuose:

 • AB Nordea Bank, sąskaita LT89 2140 0300 0325 0552,
 • AB DNB banke, sąskaita LT88 4010 0424 0120 4310,
 • AB SEB banke, sąskaita LT09 7044 0600 0625 8473,
 • AB Swedbank, sąskaita LT29 7300 0100 0244 0830.

Visuose pašto skyriuose.

Kredito unijose:

 • Šilutės kredito unija, Lietuvninkų g. 32/Kęstučio g. 1, Šilutė;
 • „Ūkininkų taupa“, Vilniaus g. 50, Širvintos.

Mokėjimus už paslaugas nuo šiol priima visi loterijos „Perlas“ terminalai, „Lietuvos spaudos“ ir “Narvesen” kioskai.

Apmokėti sąskaitą galite ir „Maximos“ tinklo parduotuvėse bei naudodamiesi „Viena sąskaita“. „Vienoje sąskaitoje“ rasite surinktus visus savo mokesčius už namų ūkio paslaugas ir juos galėsite sumokėti vienu pavedimu.

DĖMESIO! Mokėdami už kitą asmenį nurodykite asmens, pasirašiusio sutartį, vardą, pavardę ir mokėtojo kodą.

Ar už paslaugas galiu atsiskaityti tiesioginio debeto būdu?
Už „Ecoservice“ paslaugas galite atsiskaityti tiesioginio debeto būdu, pasirašę sutartį išvardintuose Lietuvos bankuose:

 • AB „Swedbank“,
 • A/S Danske Bank,
 • AB „DNB bankas“,
 • UAB Medicinos bankas,
 • „Nordea Bank Finland Pls“ Lietuvos skyriuje,
 • AB Parex bankas,
 • AB SEB bankas.

Kodėl negaunu sąskaitų?
Sąskaitas už paslaugas visiems be išimties siunčiame paštu arba pateikiame per „E-pay“ sistemą.

Fiziniams asmenims sąskaitas už paslaugas siunčiame kas ketvirtį (sausį, balandį, liepą ir spalį).

Jei sąskaitas turite gauti paprastu paštu, įsitikinkite:

 • kad nurodėte tikslų sąskaitų gavimo adresą;
 • kad turite pašto dėžutę;
 • kad ant gyvenamojo namo yra namo numeris, gatvės pavadinimas;
 • kad nepasikeitė namo numeris ar gatvės pavadinimas.

Jei esate „E-pay“ vartotojas, paskutines sąskaitas faktūras matysite prisijungę prie http://www.epay.lt/.

Pranešimus apie sąskaitas šioje sistemoje turite gauti elektroniniu paštu, kurį nurodėte pildydami „E-pay“ sutikimą. Pasitikrinkite, ar pranešimas nepateko į „Spam“ ar „Junk mail“ dėžutę.

Sąskaitos „E-pay“ sistemoje saugomos 60 dienų nuo jos patalpinimo dienos. Tad jei sąskaitą turėjote gauti sausio mėn., o prie „E-pay“ sistemos prisijungėte kovo mėn., sąskaitos už praėjusį laikotarpį greičiausiai nebematysite.

Užpildę „E-pay“ sutikimą ir jį pristatę mums, sąskaitą gausite tik už kito mėnesio (juridiniai asmenys) ar kito ketvirčio (fiziniai asmenys) paslaugas.

Esu pasirašęs tiesioginio debeto sutikimą, tačiau nuskaitymai nevyksta.
Tiesioginio debeto nuskaitymai juridiniams asmenims vyksta po kiekvieno mėnesio 25 d., fiziniams asmenims – kas ketvirtį, t. y. po sausio 25 d., balandžio 25 d., liepos 25 d., spalio 25 d.

Jei nuskaitymas neįvyko, įsitikinkite:

 • kad pasirašydami tiesioginio debeto sutikimą nurodėte teisingą mokėtojo kodą;
 • kad pasirašydami tiesioginio debeto sutikimą nenurodėte mažesnio nuskaitomos sumos limito nei išrašomos sąskaitos suma;
 • kad nuskaitymo dieną jūsų sąskaitoje buvo pakankamai lėšų.

DIDŽIŲJŲ ATLIEKŲ IŠVEŽIMAS IR PRIĖMIMAS

Kokia atliekų priėmimo aikštelėje Gariūnų g. 71 kaina?
Atliekų priėmimo kainos:

 • baldai 98 €/t (338 Lt);
 • betonas, plytos, keramika, buitinės atliekos – 105 €/t (363 Lt);
 • padangos (1 vnt.) – 1,45 € (5 Lt).

Kiek kainuoja didžiųjų (stambiagabaričių) atliekų išvežimas?
Atliekų išvežimo kaina priklauso nuo norimo išvežti atliekų kiekio, nuo to, kur yra atliekos. Dėl tikslesnės informacijos reikia konsultuotis su vadybininku.

Prieš kiek laiko reikia užsisakyti jūsų paslaugą?
Priklausomai nuo užsakymų kiekio atliekas išvešime per 7 d. d.

Koks didžiųjų atliekų priėmimo aikštelės darbo laikas?
Didžiųjų atliekų priėmimo aikštelės Vilniuje, Gariūnų g. 71, darbo laikas:
darbo dienomis 7.00–18.30 val. (pietų pertrauka 12.30–13.00);
šeštadienį–sekmadienį 7.00–12.30 val.

ĮSIDARBINIMO KLAUSIMAI / KARJERA

Radau skelbimą dėl darbo UAB „Ecoservice“. Kaip galėčiau kandidatuoti į siūlomą darbo vietą?
Prašom atsiųsti savo gyvenimo aprašymą el. paštu personalas@ecoservice.lt ir mes artimiausiu metu susisieksime su jumis. Taip pat galite atvykti į mūsų biurą Vilniuje, Minsko pl. 26A, ir užpildyti kandidato anketą. Jei norite pasiteirauti, skambinkite tel. 8 698 47975.

ECOSERVICE NAUJIENLAIŠKIS

Kodėl verta prenumeruoti „Ecoservice“ naujienlaiškį?
Jums pirmiesiems pranešime apie svarbiausias ir aktualiausias akcijas, renginius, gausite  naujausią informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas ir parduodamas prekes, dalinsimės naudingais ekspertiniais patarimais.

Kokia yra „Ecoservice“ naujienlaiškio privatumo politika?

 • Įvesdami elektroninio pašto adresą Jūs sutinkate, jog 1 kartą per mėnesį šiuo adresu Jus pasieks „Ecoservice“ naujienlaiškis.
 • Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate, kad Jūsų nurodyti asmens duomenys (elektroninio pašto adresas) gali būti pateikti tretiesiems asmenims, tuo atveju jeigu šie duomenys bus reikalingi tiesioginės rinkodaros (naujienlaiškiams siųsti) tikslams.

Kaip galėčiau užsiprenumeruoti „Ecoservice“ naujienlaiškį?

Prašome paspausti čia.

Vilkaviškio, Kazlų-Rūdos padalinys

Kur galima rasti atliekų vežimo grafikus?
Buitinių, pakuočių ir pakuočių atliekų, didžiųjų atliekų surinkimo grafikus galima rasti interneto svetainėse adresu www.maatc.lt, www.ecoservice.lt ir programėlėje „Eco APP“. Taip pat atliekų išvežimo grafikai buvo skelbti vietinėje spaudoje ir kiekvienoje seniūnijoje.

Sulūžęs (suskilęs) konteineris, ką daryti?
Konteinerių gedimus prašom registruoti tel. 8 342 20ᅠ304. Per dvi savaites (arba greičiau) sutvarkysime arba pakeisime konteinerį kitu.

Ar galima gauti ar išsinuomoti konteinerį statybinėms atliekoms?
10–12 m³ statybinėms atliekoms skirtą konteinerį galima išsinuomoti suderinus su UAB „Ecoservice“ padalinio vadovu. Kontaktai: Robertas Narijauskas, tel. 8 613 93558, robertas.narijauskas@ecoservice.lt.

Kur gauti papildomą ar didesnį konteinerį komunalinėms atliekoms?
Norint gauti papildomą ar didesnės talpos konteinerį komunalinėms atliekoms prašom kreiptis į Marijampolės atliekų tvarkymo centrą (www.maatc.lt) Vilkaviškio savivaldybės teritorijoje tel. 8ᅠ699ᅠ34501, Kazlų Rūdos savivaldybės teritorijoje tel. 8ᅠ65249461.

Ar reikia mokėti už atliekas, pristatytas į didžiųjų ir specifinių atliekų priėmimo aikštelę?
Priklauso nuo atliekų. Daugumą atliekų iš fizinių asmenų priimame nemokamai.

Priimamų atliekų sąrašas

Apmokestinamų atliekų sąrašas ir įkainiai

Šilutės padalinys

MOKĖJIMAI UŽ PASLAUGAS, SUTARČIŲ SUDARYMAS

Šilutės rajono savivaldybės teritorijoje nuo 2010-01-01 įvesta rinkliava už buitinių komunalinių atliekų išvežimą. Sąskaitas siunčia ir mokestį už paslaugas renka Šilutės rajono savivaldybė. Visais apmokėjimo, sąskaitų išrašymo ir sutarčių sudarymo klausimais prašom kreiptis telefonu 8 441 79295 į rinkliavos mokesčių administratorius.

ATLIEKŲ VEŽIMO GRAFIKAS IR LAIKAS

1. Kada išvežamos atliekos tam tikru adresu?

2. Susipainiojau ir nebežinau, ar šiandien vešite atliekas.

3. Visą laiką atliekas veždavo po pietų, todėl aš ryte neišstūmiau konteinerio, o mašina jau pravažiavo. Ką daryti?

4. Šiuo laiku konteineris jau būdavo paimtas, o dabar dar ne. Ar atvažiuos mašina?

Atliekų išvežimo grafikus skelbiame Šilutės rajono savivaldybės ir „Ecoservice“ įmonės tinklalapyje (www.silute.lt , www.ecoservice.lt). Taip pat grafikai skelbti Šilutės „Šilokarčemos“ 2015-01-09 dienos laikraštyje.

Buitinių komunalinių atliekų konteinerius vežimo dieną reikia išstumti nuo 7 val. ryto ir laikyti išstumtus, kol atliekos bus išvežtos. Mūsų įmonės transporto gedimo atveju atliekas vešime kitą dieną.

KONTEINERIAI

1. Ką daryti, jeigu konteineris sudegintas, sulaužytas ar kaip kitaip apgadintas (nėra dangčio, kiauras dugnas)?

2. Ką daryti, jeigu dingo konteineris?

Sudegus konteineriui, naujas išduodamas tik atlyginus nuostolius (35 €).

Jei konteineris sulūžo dėl kliento kaltės, naujas išduodamas tik atlyginus nuostolius (35 €).

Bendro naudojimo sulūžę ar sudeginti konteineriai keičiami nemokamai.

Jeigu konteineris dingo, buvo pavogtas, reikia užregistruoti įvykį policijoje ir tik tada išduodamas kitas konteineris.

PADANGŲ, DIDŽIŲJŲ, ŽALIŲJŲ IR STATYBINIŲ ATLIEKŲ PRIĖMIMAS IR IŠVEŽIMAS

Kas atsakingas už aikštelėje prie bendro naudojimo konteinerių esančių šakų, didžiųjų ir statybinių atliekų ar padangų sutvarkymą?

Šakų ir kitų žaliųjų atliekų Šilutės savivaldybės teritorijoje nerenkame. Jas renka UAB „Šilutės komunalininkas“.

Individualių namų gyventojams žaliąsias atliekas į komunalinių atliekų konteinerius mesti draudžiama. Jas reikia kompostuoti arba pristatyti į Rumšų žaliųjų atliekų aikštelę.

Jeigu Jūsų komunalinių atliekų konteineris neaptarnautas, o ant konteinerio radote pranešimą apie netinkamas atliekas, tik pašalinus tas atliekas konteineris bus ištuštintas.

Didžiąsias atliekas Šilutės mieste iš bendro naudojimo konteinerių aikštelių renkame kiekvieną pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį. Kitose Šilutės rajono vietose didžiąsias atliekas renkame du kartus per metus. Apie apvažiavimo būdu vykdomą didžiųjų atliekų, elektronikos surinkimą gyventojus atskiru pranešimu informuojame spaudoje ir seniūnijose.

Padangas renka Šilutės rajono seniūnijos.

Statybos ir griovimo atliekas mesti į buitinių komunalinių atliekų konteinerius griežtai draudžiama. Šios atliekos surenkamos atskirai, už atskirą mokestį. Šioms atliekoms šalinti galite įsigyti „Big-Bag“ paslaugą ar išsinuomoti didelės talpos konteinerius statybos ir griovimo atliekoms.