ecoservice green logo Esame lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti antrinių žaliavų ir komunalinių atliekų surinkimu, vežimu ir apdorojimu.

Šiuo metu dirbame šešiolikoje Lietuvos Respublikos savivaldybių ir turime vieną geriausių įrangų Baltijos šalyse, leidžiančią surūšiuoti ir paruošti perdirbimui apie 2 tūkst. tonų antrinių žaliavų per mėnesį.

Valdome transporto parką, kuris yra vienas moderniausių visose Pabaltijo respublikose. Naudojame daugiau nei 130 specializuotų transporto priemonių, skirtų įvairių rūšių atliekų tvarkymui. Džiaugiamės, kad modernios mūsų šiukšliavežės ne tik sutaupo klientų laiką, padeda greičiau išrūšiuoti surinktas atliekas, bet ir atitinka Europos Komisijos patvirtintą „Euro 6″ ekologijos standartą.

Nuo 2009 metų esame įdiegę ir Kokybės ISO 9001:2008 bei Aplinkosaugos ISO 14001:2004 standartus. 2011-aisiais pirmieji Lietuvoje gavome Europos Sąjungos aplinkosaugos vadybos ir audito sistemos EMAS (angl. The EU Eco-Management and Audit Scheme) sertifikatą. O 2014-aisiais metais buvome sertifikuoti kaip vykdantys darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą, atitinkančią BS OHSAS 18001:2007 standarto reikalavimus.

Vykdome švietėjišką visuomenės veiklą – organizuojame antrinių žaliavų rinkimo akcijas. Esame socialiai atsakingi visuomet stengiamės prisidėti prie jaunimo organizacijų bei kitų institucijų organizuojamų talkų bei renginių.

2016 metų aplinkosaugos ataskaita